Top 9 Erzählungen Für Kinder – Głośniki przenośne Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KidzAudio

#ad

Przenośny głośnik dla dzieci z odtwarzaniem przez pamięć USB lub przez Bluetooth. Z wejściem słuchawkowym, ogranicznikiem głośności, funkcją nagrywania i uśpienia., KidzAudio Music Box for Kids

#ad
KidzAudio #ad - Odtwarzanie odbywa się przez głośnik lub gniazdo słuchawkowe. Każde nagranie jest zapisywane w formacie MP3 i można je w każdej chwili ponownie odtworzyć. Music box for kids to mobilny, łatwy w obsłudze głośnik dla dzieci od 3 lat, który doskonale nadaje się do audiobooków, chmury, własnych nagrań dźwiękowych lub odtwarzania muzyki.

Skrzynka może być również zasilana sieciowo złącze ładowania USB-C USB. Praktyczna funkcja spania – pudełko mustic box delikatnie towarzyszy dzieciom w czasie snu. Alternatywnie można również przesyłać strumieniowo przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu. Głośność zmniejsza się powoli w ciągu 30 minut, po łącznie ok. Wbudowana funkcja nagrywania – dziecko może nagrywać własny głos, śpiew lub instrumenty muzyczne za pomocą wbudowanego mikrofonu – kreatywność nie zna granic.

40 minut pudełko wyłącza się całkowicie. Różne możliwości odtwarzania – music box może odtwarzać wszystkie treści w formacie mp3, takie jak muzykę lub audiobooki, z dostępnej na rynku pamięci USB. W podróży i w domu – dzięki wbudowanemu, wymiennemu akumulatorowi ok. Czas pracy, pudełko music box jest mobilne i można je bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. 8 godz.
MarkaKidzAudio #ad
ProducentKidzAudio #ad
Wysokość6.3
Długość5.91
Waga2.73
Szerokość5.91
Numer części61002
Model61002
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Bullyland

#ad

Idealna jako mały prezent dla dzieci od 3 lat, Bullyland 12765, Figurka Alien z Disney Pixar Toy Story, ok. 6,3 cm, wierna w szczegóły

#ad
Bullyland #ad - 6, 3 x 6, do kolekcjonowania, 9 cm, 3 x 3, podarowania i dekoracji. Oryginalna figurka bullyland w rozmiarze ok. Dzięki obcym i innym figurkom z filmu Disney Pixar "Toy Story" można stworzyć kolorowy i pełen przygód świat gry. Fantazyjna zabawa z postaciami pobudza do opowiadania różnorodnych historii i wspiera kreatywność chłopców i dziewcząt. Fair wyprodukowana i wyprodukowana z bezpiecznych materiałów. Zaprojektowany w niemczech, wysokiej jakości wykonanie, autentyczny i starannie ręcznie malowany z wieloma detalami.
MarkaBullyland #ad
ProducentBullyworld #ad
Wysokość2.48
Długość2.6
Waga0.07
Szerokość1.26
Numer części12765
Model12765
GwarancjaGwarancja ustawowa

3. Bullyland

#ad

Idealna jako mały prezent dla dzieci od 3 lat, Bullyland 12764, Figurka Rex z Disney Pixar Toy Story, ok. 7,5 cm, wierna w szczegóły

#ad
Bullyland #ad - Fair wyprodukowana i wyprodukowana z bezpiecznych materiałów. Zaprojektowany w niemczech, wysokiej jakości wykonanie, autentyczny i starannie ręcznie malowany z wieloma detalami. Oryginalna figurka bullyland w rozmiarze ok. Fantazyjna zabawa z postaciami pobudza do opowiadania różnorodnych historii i wspiera kreatywność chłopców i dziewcząt. Rex i inne postacie z filmu disney Pixar "Toy Story" można stworzyć kolorowy i pełen przygód świat gry. 11, 7 cm, do kolekcjonowania, 5 x 5, 5 x 7, podarowania i dekoracji.
MarkaBullyland #ad
ProducentBullyworld #ad
Wysokość2.95
Długość4.72
Waga0.02
Szerokość2.24
Numer części12764
Model12764
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Bullyland

#ad

Figurka do zabawy Cowboy Woody z Disney Pixar Toy Story, ok. 10 cm, idealna jako mały prezent dla dzieci od 3 lat, wierna w szczegóły, Bullyland 12761

#ad
Bullyland #ad - Zaprojektowany w niemczech, wysokiej jakości wykonanie, autentyczny i starannie ręcznie malowany z wieloma detalami. Z cowboy woody i innymi postaciami z filmu Disney Pixar "Toy Story" można stworzyć kolorowy i pełen przygód świat gry. 4, do kolekcjonowania, 5 x 10 x 3 cm, na prezent i dekorowanie. Fantazyjna zabawa z postaciami pobudza do opowiadania różnorodnych historii i wspiera kreatywność chłopców i dziewcząt. Fair wyprodukowana i wyprodukowana z bezpiecznych materiałów. Oryginalna figurka bullyland w rozmiarze ok.
MarkaBullyland #ad
ProducentBullyworld #ad
Wysokość3.94
Długość1.77
Waga0.02
Szerokość1.26
Numer części12761
Model12761

5. ROCKET ASTRONAUT

#ad

Gwiazd, planet i mgławic kosmicznych, projekcja galaktyk, 12 płyt w jakości 4K, zintegrowany głośnik i oświetlenie LED, ROCKET ASTRONAUT Projektor galaktyk i domowe planetarium dla dzieci

#ad
ROCKET ASTRONAUT #ad - Eksploracja pedagogiczna: projektor pokazuje nie tylko wszechświat, jak planety, galaktyki i konstelacje. Projekcja galaksji, gwiazd i mgławic: projektor wyświetla wiele różnych ciał niebieskich, planet, które mogą pomóc dzieciom poszerzyć wiedzę o wszechświecie.12 wymiennych szyb: układ słoneczny, planet, księżyc, mała chmura magellana.

Zsynchronizuj swoje ulubione ścieżki dźwiękowe z tematu kosmosu, pouczające narracje lub uspokajające kosmiczne melodie z fascynującymi obrazami, aby przenieść swoją kosmiczną podróż na nowy poziom. Oświetlenie led touch control: projektor astronautów planetarnych jest również wyposażony w dotykowe oświetlenie LED, aby stworzyć idealny nastrój do obserwacji gwiazd, które znajduje się wewnątrz rakiety i daje pełną kontrolę nad atmosferą Twojej kosmicznej przygody. Wbudowany głośnik: wyposażony w wbudowany głośnik, ten projektor galaktyki planetarnej zapewnia naprawdę imponujące wrażenia.

Projektor wykorzystuje różne szyby, aby stworzyć projekcje galaktyki, galaktyka, mgła ameryki północnej, droga mleczna, Ziemia, Hubble Deep Field, które są wkładane pojedynczo do projektora, NGC4302 – NGC4298, galaktyka Andromeda, Mistyczna góra, M60 – UCD1, gwiazd i kosmicznej mgły. Daje dzieciom możliwość poznania astronomii, ale obejmuje również takie elementy, przestrzeni kosmicznej i związku między ciałami niebieskimi a wszechświatem. Wybierz jeden z wielu kolorów, relaksu lub rozrywki.
MarkaROCKET ASTRONAUT #ad
ProducentShenzhen Bolong Technology Co., Ltd. #ad
Wysokość8.98
Długość5.51
Waga0.99
Szerokość7.09
Numer częściMN-1
ModelMN-W

6. Bullyland

#ad

Figurka do zabawy Cowgirl Jessie z Disney Pixar Toy Story, wierna w szczegóły, idealna jako mały prezent dla dzieci od 3 lat, ok. 10,2 cm, Bullyland 12762

#ad
Bullyland #ad - Z kowbojką jessie i innymi postaciami z filmu Disney Pixar "Toy Story" można stworzyć kolorowy i pełen przygód świat gry. Oryginalna figurka bullyland w rozmiarze ok. 4, do kolekcjonowania, 2 x 3, 5 cm, 4 x 10, podarowania i dekoracji. Fantazyjna zabawa z postaciami pobudza do opowiadania różnorodnych historii i wspiera kreatywność chłopców i dziewcząt. Fair wyprodukowana i wyprodukowana z bezpiecznych materiałów. Zaprojektowany w niemczech, wysokiej jakości wykonanie, autentyczny i starannie ręcznie malowany z wieloma detalami.
MarkaBullyland #ad
ProducentBullyworld #ad
Wysokość4.02
Długość1.97
Waga0.1
Szerokość1.38
Numer części12762
Model12762

7. Yzswdox

#ad

Szkło optyczne, szkło kryształowe, trójkątne, szkło pryzmatyczne, Yzswdox Prisma Szkło optyczne, kryształowe, pryzmat, ze spektrum światła słonecznego i efektu tęczy, kryształ trójkątny 15 cm

#ad
Yzswdox #ad - Szerokie zastosowanie - pryzmaty są stosowane w wielu różnych zastosowaniach, wesel, portretów, idealnie nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, imprez towarzyskich, dzikich zwierząt, do krajobrazów, zdjęć grupowych, eksperymentów naukowych i wielu innych.

Doskonały materiałten trójkątny szklany pryzmat został wypolerowany i hartowany, posiada gładki, wyprodukowany z wysokiej jakości kryształowego trójkąta pryzmatycznego o optycznej przejrzystości, co czyni go idealnym narzędziem do lekcji załamywania. Atwy do przenoszeniaten przenośny pryzmat optyczny ma odpowiedni rozmiar, nasz tęczowy pryzmat spektrum światła jest lekki, kompaktowy, można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Polecamy go rodzicom, gładkie krawędzie, aby opowiedzieć swoim dzieciom historie.

Idealny prezent dla fotografów, którzy szukają zadziwiających zjawisk, nauczycieli i studentów. Zachować ostrożność podczas stosowania w bezpośrednim świetle słonecznym, ponieważ szkło kryształowe może się wtedy bardzo nagrzewać. Bezpieczna konstrukcja - trójkątny pryzmat jest produkowany bez ostrych krawędzi i zapewnia dzieciom wystarczające bezpieczeństwo. Idealny prezentnasz szklany pryzmat jest lekki, bardzo trwały.
MarkaYzswdox #ad
ProducentYzswdox #ad
Numer częściA6038
ModelA6038

8. Aoihrraan

#ad

Aoihrraan 1 x 1,5 m wróżka bajka las tło zamku łuk gotyk budynek mglisty las łąka fotografia tło dla dziewczynki urodziny baby prysznic wesele impreza dziecko portret studio rekwizyty

#ad
Aoihrraan #ad - Użyj klamerek, gwoździ lub taśmy klejącej na ścianie. Materiał - profesjonalny materiał fotograficzny: winyl lekki, wysoka rozdzielczość, łatwy do przenoszenia i przechowywania, wielokrotnego użytku, mocna artykulacja.

Szerokie zastosowanie - pasuje na różne okazje, na żywo, przez cały rok, klubu, festiwali, a także do oglądania telewizji, dla rodziny, filmów, do dekoracji w każdym wieku, szkoły i na wszystkie rodzaje imprez, na YouTube itd.22. Wymiary: 1 m szerokości x 1, 5 m wysokości. 3. Jeśli potrzebujesz dopasowania, bez stojaka; artykuł zostanie wysłany w stanie złożonym.

W zestawie tylko tło, aby zaoferować państwu produkty wysokiej jakości i dobre wrażenia z zakupów. Wskazówki: 1. Zestaw - 1 x delikatne tło winylowe złożone, stojak nie wchodzi w zakres dostawy. Ciężko pracujemy nad tym, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Amazon.
MarkaAoihrraan #ad
ProducentAoihrraan #ad
Numer części1x15NBK00078
Model1x15NBK00078

9. We Don't Lick People Lies Adults Tells Kids Retro

#ad

Wir lecken Menschen nicht Lügen Erwachsene erzählen Kindern Vintage-Humor PopSockets mit austauschbarem PopGrip

#ad
We Don't Lick People Lies Adults Tells Kids Retro #ad - Popgrip mit austauschbarem deckel; tauschen sie ihr poptop für ein anderes Design aus oder entfernen Sie es vollständig um kabellose Ladefunktion zu ermöglichen. Nicht kompatibel mit Apple MagSafe kabelloses Ladegerät oder MagSafe Wallet. Ein lustiges vintage-geschenk für die besondere Frau oder den Mann in Ihrem Leben, der schmutzige Witze mag.

Hinweis: haftet nicht auf manchen silikonen, wasserdichten oder grob strukturierten Oberflächen. Ein lustiges humor-outfit für Erwachsene, um jeden zum Lachen zu bringen und Ihnen zu helfen. We don't lick people lies erwachsene tell kids ist für frauen und männer mit einem großen sinn für Humor. Bringen sie alle, die es lieben, die es sehen, zum Lachen. Haftet optimal auf allen glatten Hartplastikflächen. Tolle humorvolle kleidung für Erwachsene zu tragen und Ihre lustige Seite zu zeigen.

Fortschrittlicher klebstoff ermöglicht einfaches Entfernen und Wiederanbringen an einer anderen Position bei den meisten Handys und Handyhüllen. We don't lick people lies erwachsene erzählt kindern ist ein retro-vintage-geschenk für Männer und Frauen, Menschen mit Sarkasmus und witzigen Bemerkungen zu ärgern. Ausziehbarer halter zum Videoschauen, Fotografieren von Gruppen und für Facetime oder Skype Videotelefonie. Haftet auf iphone11, aber haftet nicht ohne geeignete Hülle auf iPhone 11 Pro oder iPhone 11 Pro MAX.
MarkaWe Don't Lick People Lies Adults Tells Kids Retro #ad
ProducentPopSockets #ad
Numer częściWBQ69K9F4DHDE_BLACK
Model260027