Top 9 Doorbell Rain Cover – Zestawy dzwonków do drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JIGATONEDA

#ad

Wodoszczelny, zestaw radiowy do drzwi wejściowych, bez baterii, 50 melodii, lampa błyskowa LED, 4 poziomy głośności, zasięg 400 m, JIGATONEDA Samodzielny dzwonek bezprzewodowy

#ad
JIGATONEDA #ad - Wytrzymała obudowa zapobiega uszkodzeniom spowodowanym uderzeniami fizycznymi lub zużyciem z biegiem czasu. Bardzo duży zasięg radiowy - dzięki elektronicznej technologii wysokiej częstotliwości do bezprzewodowego sterowania dzwonkiem do drzwi bezprzewodowy dzwonek do drzwi może działać prawidłowo w zasięgu 1000 stóp i zapewnia szybkie usłyszenie i odbieranie dzwonka.

Dzięki trybowi wyciszenia można również łatwo wyłączyć dźwięk. Dzięki temu wydajnemu, bezprzewodowemu dzwonkowi do drzwi o dużym zasięgu do Twojego domu już nigdy nie przegapisz gościa ani dostawy. Trwała i odporna na warunki atmosferyczne wzornictwo: bezprzewodowy dzwonek do drzwi jest wyposażony w unikalną wodoszczelną osłonę, która chroni przycisk dzwonka do drzwi w deszczu lub śniegu. Samoobsługowy bezprzewodowy dzwonek do drzwi - nie wymaga baterii, nie trzeba już wymieniać baterii. 50 dzwonków i tryb wyciszenia: bezprzewodowy dzwonek do drzwi jest wyposażony w 4 regulowane poziomy głośności od 0 dB do 110 dB, pasuje do wszystkich potrzeb słuchowych.

Dzięki 50 różnym dostępnym dzwonkom możesz dostosować swój dzwonek do drzwi zgodnie z własnymi preferencjami. Atwa instalacja: wystarczy przymocować tylną płytę do przycisku, przymocować przycisk dzwonka do drzwi za pomocą taśmy klejącej lub śrub w wybranym miejscu i podłączyć bezprzewodowy dzwonek do gniazdka w domu bez konieczności stosowania przewodów, kabli lub wiercenia. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszym bezprzewodowym dzwonkiem do drzwi, jesteśmy tutaj, zapewnia dożywotnią gwarancję i 24-godzinną obsługę klienta. 100% gwarancji i serwisudzwonek do drzwi jigatoneda bezprzewodowy, jeśli nie jesteś z niego zadowolony.
MarkaJIGATONEDA #ad
ProducentJIGATONEDA #ad
Wysokość1.46
Długość3.39
Waga0.43
Szerokość2.68
Model2301SF1T1R

2. Baaletc

#ad

Silikonowe, kompatybilne z Google Nest Doorbell wersja na baterię, etui ochronne, Baaletc Silikonowe etui do Google Nest dzwonek do drzwi 2021 zasilany baterią, odporne na warunki atmosferyczne

#ad
Baaletc #ad - Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszą osłoną dzwonka, skontaktuj się ze mną. Uwaga: materiał silikonowy może lekko wyblaknąć przy dłuższym nasłonecznieniu, stylowego wyglądu, miękkiego materiału silikonowego, zadrapań, nie musisz obawiać się upadków, trwałego, co jest normalne.

Wskazówka: nie jest kompatybilny z dzwonkiem do drzwi wideo Nest Hello przewodowym. Wysokiej jakości materiał wyprodukowano z wysokiej jakości, intymnej ochrony. Atwa instalacja elastyczny dzwonek do drzwi nest można łatwo założyć i zdjąć, aby go zainstalować, pasuje dokładnie do dzwonka do drzwi Nest 2021 bateria bez dodatkowego miejsca. Jeśli chcesz, aby twój dzwonek do drzwi pozostał w nowym wyglądzie i stanie oryginalnym, to etui ochronne jest najlepszym wyborem.

Pasuje wyłącznie kompatybilny z drzwiami nest doorbell 2021 bateria. Zakres dostawy: tylko etui ochronne nest doorbell akumulator. Wskazówka: nest Doorbell akumulator Bell nie wchodzi w zakres dostawy. Ochrona chroń swoje drzwi wejściowe 2021 Nest Doorbell bateria przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi, kurzem i zarysowaniami.
MarkaBaaletc #ad
ProducentBaaletc #ad
Wysokość1.57
Długość6.3
Szerokość1.97
Numer częściGoogle Nest(batteria) case-001

3. PHYSEN

#ad

Zabezpieczenie przed kradzieżą, do mieszkania/biura/mieszkania, adapter kątowy do dzwonka do drzwi wideo 1/2/3/3 Plus/4/Pro/Pro2, uchwyt na dzwonek do drzwi, PHYSEN Pierścień antykradzieżowy

#ad
PHYSEN #ad - Wysoka jakość - nasz uchwyt dzwonka do drzwi jest wykonany z wysokiej jakości metalu, który jest mocny i nierdzewny. Szerokie spektrum zastosowań - ten antykradzieżowy uchwyt na dzwonek do drzwi jest często używany w pokoju, szkole, biurze i innych miejscach. Zestaw zawiera 1 uchwyt dzwonka do drzwi, instrukcję montażu i różne akcesoria montażowe.

Okucia drzwiowe zapewniają bezpieczne otoczenie. Wystarczy umieścić dzwonek do drzwi w etui, zamocować dzwonek do drzwi w uchwycie i zainstalować go na drzwiach. Montaż bez wiercenia - uchwyt dzwonka nie musi być wiercony w drzwiach bez uszkadzania drzwi. Może chronić dzwonek do drzwi i ochronę przed kradzieżą. Uchwyty do dzwonka do drzwi są idealnie kompatybilne z dzwonkiem do drzwi wideo 1/2/3/3 Plus/4/Pro/Pro 2/wideo wersja 2020/2021 / miganie.

Zabezpieczony przed kradzieżą uchwyt na dzwonek do drzwi może owinąć dzwonek wideo dla Twojej rodziny o 360° i jednocześnie chronić dzwonek wideo przed kradzieżą. Uchwyt dzwonka do drzwi nadaje się do drzwi wahadłowych do wewnątrz, mieszkaniu, a grubość drzwi musi wynosić od 0, 59 cala do 6 cm. Kompatybilne modele: nasz uchwyt do drzwi dzwonka pasuje do większości marek dzwonków wideo. Konstrukcja antykradzieżowa uchwyt physen do dzwonka do drzwi zaprojektowany do większości dzwonków do drzwi wideo.
MarkaPHYSEN #ad
ProducentPHYSEN #ad

4. KIMILAR

#ad

2, KIMILAR Regulowany uchwyt kątowy, do drzwi drzwiowych, 4/3 / 3 Plus, zestaw akcesoriów do dzwonka do drzwi, 1, regulowany uchwyt kątowy, Doorbell Pro, kompatybilny z wideo

#ad
KIMILAR #ad - Symetryczna konstrukcja – każdy uchwyt kątowy kompatybilny z dzwonkiem do drzwi wideo 4 jest symetryczny i daje kąt widzenia od 30 do 55 stopni w prawo lub w lewo. Stabilne i trwałe – wszystkie części są dobrze wykonane z wysokiej jakości materiału ABS, wszystkie otwory na śruby są dobrze ukształtowane i idealnie dopasowują się do wysokiej jakości śruby ze stali nierdzewnej.

Kompatybilny model – uchwyt kątowy kompatybilny z Video Doorbell Wired / 1 / 2 / 3 / 3 Plus / Video Doorbell 4 / Doorbell Pro. Regulacja kąta – nasz kątowy montaż kompatybilny z dzwonkiem do drzwi wideo 3 umożliwia ustawienie kąta w lewo lub w prawo dokładnie od 30 stopni do 55 stopni.

Użyj go, wskazując dokładną skalę stopni, aby zastosować dzwonek do drzwi wideo w kierunku chodnika, dzięki czemu możesz poprawić rozpoznawanie ruchu i uzyskać lepszy widok na gości, którzy przychodzą do Twoich drzwi. Dlaczego potrzebujesz – można łatwo ustawić żądany kąt, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.
MarkaKIMILAR #ad
ProducentKIMILAR #ad
Wysokość5.91
Długość1.57
Waga0.31
Szerokość2.76
Numer częściUP-XZZJ01
ModelUP-XZZJ01

5. HSTD

#ad

Trwała, odporna na deszcz i słońce, nadaje się do aparatów fotograficznych, HSTD Ochrona przed deszczem, dzwonków do drzwi i domofonu, ze stali nierdzewnej

#ad
HSTD #ad - Goede bescherming: deurbel osłona deszczownicy past zich aan het temperatura -20°C martwa 50 °C aan. Zastosowanie do wielu produktów: osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi może chronić dzwonek wideo, monitory, klamki, kamery, domofon, zamki drzwi, dzwonek do drzwi, urządzenia linii papilarnych i inne produkty.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: powierzchnia osłony przeciwdeszczowej dzwonka do drzwi ma czarno-matowy design i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo w kształcie litery U. Wystarczy podnieść śrubokręt, dokręcić go, znaleźć idealną pozycję, a następnie można go użyć. De zonnewarmte die de deurbelcamera bereikt, is iets verminderd, omdat oververhitting de prestaties en de langdurige werking van de deurbelbatterij beïnvloedt. Zawartość: 1 x odporna na warunki atmosferyczne i 3 x śruby.

Atwy montaż: osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi jest dostarczana ze śrubami. W górnej części znajduje się płaskie okno, które nie wpływa negatywnie na sprzęt monitorujący. Wybrane materiały wysokiej jakości: osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi wykonana jest z wysokiej jakości płyt walcowanych na zimno, które są mocne i trwałe, zimna, niełatwe do złamania i nie boją się wiatru i deszczu, ciepła i światła słonecznego.
MarkaHSTD #ad
ProducentHSTD #ad
Wysokość4.21
Długość6.14
Waga0.66
Szerokość3.94

6. UCOCARE

#ad

Wodoszczelny, 58 dźwięków dzwonków, 1 odbiornik plug-in, do użytku na zewnątrz, zasięg 400 m, UCOCARE bezprzewodowy dzwonek do drzwi, 5 poziomów głośności

#ad
UCOCARE #ad - Sygnał krótkofalowy jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i niemowląt. Nawet jeśli mieszkasz w dużym domu z kilkoma pokojami, nie przegapisz żadnego gościa. Idealny prezent na parapetówkę. Czy to na piętrze, czy w piwnicy. Naciśnij przycisk "dalej" lub "Wstecz", aby łatwo wybrać spośród 58 melodii. Stabilny i odporny na zakłócenia sygnał zapewnia niezawodne połączenie.

Atwa konfiguracja w ciągu jednej minuty i żywotność baterii 3 latapołączenie bezprzewodowego dzwonka do drzwi odbywa się w 100% bezprzewodowo. Ultralekki zasięg połączenia 400 multralekki zasięg radiowy do 400 m. Ze względu na swoją kompaktową konstrukcję i stylowy wygląd dzwonek do drzwi jest popularny wśród większości rodzin. Nie ma wpływu na inne urządzenia w Twoim domu. Nie martw się o promieniowanie. Jest to najlepszy wybór, co oznacza, jeśli chcesz mieć praktyczny i dobrze wyglądający dzwonek do drzwi. Certyfikowany, że dzięki wytrzymałej, odporny na warunki atmosferycznebezprzewodowy dzwonek do drzwi wytrzymuje zakres temperatur od -10℃ do 60°C, odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych.

Bardzo łatwa zmiana muzyki i regulacja głośności. Wystarczy zdjąć dzwonek i przykleić go mocno lub przymocować śrubami, a następnie podłączyć odbiornik i już można zaczynać! Dzięki wyjątkowo energooszczędnemu chipowi do biegania nasz dzwonek outdoorowy zapewnia maksymalną żywotność wynoszącą 3 lata, dzięki czemu nie musisz się martwić o częstą wymianę baterii.
MarkaUCOCARE #ad
ProducentUCOCARE #ad
Wysokość2.76
Długość4.33
Waga0.42
Szerokość3.15
Gwarancja5 lat gwarancji.

7. dgyezhao

#ad

Interkomów, gniazdka i zamka, ochrona przed warunkami atmosferycznymi, ochrona przed oślepieniem, ochrona przed deszczem, dgyezhao Osłona dzwonka do drzwi, nadaje się do dzwonków pierścieniowych

#ad
dgyezhao #ad - Uniwersalny: w przeciwieństwie do ściśle przylegających skórek to etui na każdą pogodę o dużej średnicy zapewnia większą elastyczność podczas stosowania z różnymi kamerami dzwonka do drzwi zasilanymi bateriami, Ring Pro, takimi jak Ring, Arlo, gniazdo i wiele innych.

Wysokiej jakości materiały: specjalnie wyprodukowane tak, arlo, aby pasowały do dzwonka do drzwi, ring, Nest Hello i innych podobnych typów kamer wideo. Wyprodukowano z wytrzymałego kompozytu metalowego dla długiej trwałości i lepszej trwałości Twojej inwestycji w dzwonek do drzwi. Redukuje oślepianie przez słońce i latarnie uliczne, zapewniając bardziej spójną jakość wideo w dzień i w nocy. Trwała ochrona: duży zakres temperatur roboczych od -20°c do 50°c redukuje ciepło słoneczne, które dociera do kamery dzwonka, ponieważ przegrzanie może wpłynąć na wydajność i długotrwałe działanie akumulatora dzwonka.

W porównaniu z poprzednim wyposażeniem nasza rozsądna jest lepsza i lewa i prawa strona może być w pełni widoczna przed użytkownikiem. Ochrona przed oślepieniem: ochrona przed warunkami atmosferycznymi dla Twojego cennego dzwonka wideo. Gwarantowane zastosowanie nowego wzornictwa: w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń nasza konstrukcja umożliwia normalne użytkowanie urządzenia bez blokowania widoczności.
Markadgyezhao #ad
Producentdgyezhao #ad

8. dgyezhao

#ad

Ochrona przed deszczem, ochrona przed oślepieniem, gniazdka i zamka kodowego, interkomów, ochrona przed warunkami atmosferycznymi, Osłona dzwonka do drzwi, nadaje się do dzwonków pierścieniowych

#ad
dgyezhao #ad - Nie tylko zdejmuj deszcz, ale unikaj słońca, aby mieć lepszą widoczność osłony dzwonka przy każdej pogodzie. W górnej części znajduje się płaskie okno, które nie wpływa negatywnie na sprzęt monitorujący. Pasuje jak rękawiczka: idealna do zapewnienia doskonałej ochrony przed deszczem/śniegiem, a jednocześnie osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi z płaskim oknem redukuje oślepianie przez słońce lub latarnie uliczne.

Pełna ochrona przed urządzeniami domowymi w celu zmniejszenia możliwości uszkodzenia przez warunki atmosferyczne. Niezawodna osłona dzwonka do drzwi: metalowa mata, odpornością na korozję, aby zapewnić najlepszą ochronę dzwonka do drzwi, zimnem i słońcem, funkcjami, mocna konstrukcja materiału połączona z odpornością na zużycie, aby przedłużyć jego żywotność. Szerokie obszary zastosowania: nasza osłona dzwonka do drzwi nadaje się do wielu dzwonków wideo, dzwonków do drzwi lub urządzeń linii papilarnych, kamer dzwonków do drzwi, dzwonków do drzwi, klawiatury kontroli dostępu i innych.

Atwa instalacja: osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi jest dostarczana ze śrubami. Zawartość: 1 x odporna na warunki atmosferyczne i 3 x śruby. Wystarczy podnieść śrubokręt, znaleźć idealną pozycję, dokręcić go, a następnie można go użyć. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: powierzchnia osłony przeciwdeszczowej dzwonka do drzwi ma czarno-matowy design i niepowtarzalny design w kształcie litery U.
Markadgyezhao #ad
Producentdgyezhao #ad
Wysokość2.95
Długość6.89
Szerokość4.92
Numer częściU88-1
ModelU88

9. HAMON

#ad

19,5 cm x 13,5 cm, osłona przeciwdeszczowa, dzwonków do drzwi, wodoszczelna osłona do klawiatury kontroli dostępu RFID, tworzywo sztuczne, HAMON uniwersalny dzwonek do drzwi, ochrona przed deszczem

#ad
HAMON #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: uniwersalna osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi ma czarny matowy design i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo w kształcie litery U. Możliwości 2: na tylnej stronie produktu znajduje się samoprzylepna, znaleźć idealną pozycję, to podnieść śrubokręt, którą można bezpośrednio przykleić.

Atwa instalacja: osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi wszystko, dokręcić go, co musisz zrobić, a następnie użyć śruby nie wchodzą w zakres dostawy. Wysoka jakoŚĆ: osłona przeciwdeszczowa na dzwonek do drzwi jest starannie wykonana z wysokiej jakości plastiku, który jest mocny i trwały, zimna, nie pęka i nie boi się wiatru i deszczu, ciepła i promieni słonecznych. W górnej części znajduje się płaskie okno, które nie zakłóca wyposażenia monitorującego.

Zastosowanie do wielu produktów: osłona przeciwdeszczowa może chronić dzwonek wideo, domofon, monitory, klamki, zamki drzwi, kamery, dzwonek do drzwi, urządzenia linii papilarnych i inne produkty. Dobra ochrona: ta osłona przeciwdeszczowa dzwonka do drzwi może zminimalizować wpływ deszczu, kurzu i śniegu na dzwonek do drzwi, skutecznie chronić komponenty elektroniczne dzwonka do drzwi, przedłużyć żywotność dzwonka do drzwi i nie blokować widoczności.
MarkaHAMON #ad
ProducentHAMON #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer części0915
Model1