Top 10 Zehenwärmer Wiederverwendbar – Turystyczne ogrzewacze do stóp

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Thermopad wkładki ogrzewające do butów, w zestawie 30 par, rozmiar L, proste w użyciu, utrzymują temperaturę 37°C przez 8 godzin, przyjemne ciepło dla stóp

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. 30 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm.

8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, podczas wędrówek, polowania, podczas jazdy na nartach, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy. Anywhere. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ocieplacz karku, ogrzewacz do dłoni, pas grzewczy, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always.

Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. 37°c. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, sól, węgiel aktywny, woda i wermikulit. Nieotwarta trwałość przez kilka lat.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78350
Model78350
GwarancjaWymiana

2. THE HEAT COMPANY

#ad

Rozmiar M:39 – 41, 8 godzin ciepła, zapewnia ciepłe podeszwy stopy, The HEAT company ocieplacz stóp, 5 par

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Włóż jak wkładki do buta – stroną materiałową do góry, gładką do dołu. Ciepło uzyskiwane dzięki naturalnemu utlenianiu średnio 39 °c, maksymalnie 45 °C. Nieotwarty ogrzewacz można przechowywać przez kilka lat. Wymiary:25 cm długości, 7, 5 cm szerokości. 5 par przepuszczających powietrze, ekstra cienkich ogrzewaczy stóp. Zawartość:5 par. Rozmiar m: 39 – 41. Ogrzewacz aktywuje się i ogrzewa powietrzem w ciągu kilku minut od otwarcia opakowania. Czas ogrzewania: 8 h, natychmiastowe ciepło, koniec z zimnymi stopami.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.16
Szerokość2.76
Numer częściHU-XI-201
Model12206

3. HotHands

#ad

HotHands Ocieplacz palców 40 par

#ad
HotHands #ad - Trwałość: 3 do 4 lat. Do 8 godzin ciepła. Nie nanosić bezpośrednio na skórę. Bezpieczne, aktywowane powietrzem, sprawdzone przez TSA, długo utrzymujące się ciepło, bezzapachowe, naturalne, artykuł jednorazowy.
MarkaHotHands #ad
ProducentKobayashi #ad
Wysokość3.25
Długość9.75
Waga2.2
Szerokość8
Numer części2160635
Model2160635

4. Thermopad

#ad

Przyjemnie ciepłe stopy, rozmiar L, Thermopad ogrzewające wkładki do butów, 10 par, proste w użyciu, temperatura 37°C przez 8 godzin

#ad
Thermopad #ad - Idealny rozmiar: 25 cm długości, 10 par, pasują do obuwia każdego rodzaju, każda para pakowana pojedynczo, również butów narciarskich. Czas ogrzewania: Średnia temperatura 37 °C przez 8 godzin, termin przydatności: nieotwarte, 3 lata.

Naturalne i bezpieczne dla zdrowia materiały: Sproszkowane żelazo, sól, węgiel aktywowany, woda i wermikulit, nie wymagają uprzedniego podgrzewania. Gotowe do natychmiastowego użytku: wyjąć wkładkę, włożyć do buta, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem. Odpowiednie do wszystkich rodzajów sportów zimowych, podczas pobytu na stadionie i na jarmarku bożonarodzeniowym oraz w czasie wszelkich aktywności na świeżym powietrzu - już nie musisz martwić się o zimne stopy.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części78150
Model78050
GwarancjaWymiana

5. HeatPaxx

#ad

Zestaw 20 par, HeatPaxx HX123 ogrzewacz do stóp

#ad
HeatPaxx #ad - Możliwość zastosowania w każdej chwili ** bardzo lekki ** dyskretny w noszeniu ** ledwo wyczuwalny podczas biegania **. Opiera się na naturalnym i bezpiecznym procesie utleniania proszku żelaza. Zimne stopy? nie z naszymi ogrzewaczami palców HeatPaxx! Pasuje do każdego rozmiaru buta! Do 6 godzin ciepłych stóp. Wystarczy wyjąć z opakowania i przymocować do skarpet. Heatpaxx ocieplacze do stóp *** niewiarygodnie dobre w opakowaniu Jumbo z 20 parami ***.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHeatPaxx #ad
Wysokość1.97
Długość11.81
Waga1.98
Szerokość5.91
Numer częściHX124
ModelHX123

6. TerraTherm

#ad

Wkładki grzewcze do butów – 5 par ogrzewaczy podeszwy M, wkładki ocieplające do butów,, wkładki grzewcze oraz wkładki termiczne do butów, 100% naturalne ciepło, na 8 h ciepłe stopy, ocieplacze stóp

#ad
TerraTherm #ad - Podgrzewane podeszwy stóp wsuń do butów gładką stroną do dołu i ciesz się ciepłem. Czas nagrzewania: 8 godzin ogrzewających wkładki o średniej temperaturze 39°C. Komfort: ultracienkie i wygodne wkładki grzewcze są prawie niezauważalne i pasują do każdego obuwia – niezależnie od tego, czy jest to bucik, buty zimowe czy eleganckie buty damskie.

Ogrzewane wkładki to idealny produkt do ciepłych stóp dla dzieci, wody, soli, kobiet i mężczyzn. Naturalne składniki: podeszwy termiczne są wykonane z żelaza, węgla aktywnego i wermikulitu. Bez prądu, gotowania lub dodatkowego podgrzewania stóp.

Zastosowanie: po otwarciu opakowania ogrzewane podeszwy nagrzewają się samoczynnie przez kontakt z tlenem. Obszary zastosowania: ogrzewane podeszwy idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, spacerów zimowych, jak również do wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym. Nieotwarty, sportów zimowych wszelkiego rodzaju, trwałość przez wiele lat.
MarkaTerraTherm #ad
ProducentBGT GmbH & Co.KG #ad
Wysokość0.12
Długość9.84
Waga0.99
Szerokość3.35
Numer częściTT_FW_5M_001
ModelTT_FW_5M_001

7. THE HEAT COMPANY

#ad

Samoprzylepna, ogrzewacz stóp, The HEAT company wkładka rozgrzewająca do butów, utrzymuje ciepło przez 8 godzin, S: rozmiar 36, 40; 5 do 30 par

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Ciepłe stopy przez 8 godzin | 100% naturalne składniki | the heat company – oficjalny producent snowboardów Germany, zespołu narciarskiego Austria i Swiss Ski! Rozmiar s: 36-40 | bardzo cienkie podeszwy hamulcowe – pasują do każdego buta.

Przyklej na dole skarpetek. Jakość: nr 1 – od 1994 r. Atwe w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie – ogrzewacze do podeszwy nagrzewają się samoczynnie na powietrzu. Idealna do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, a zwłaszcza do butów narciarskich i snowboardowych – wreszcie ciepłe stopy! Duża pojemność: 5 par wyjmowanych pojedynczo | nieotwarte przez wiele miesięcy.
MarkaTHE HEAT COMPANY #ad
ProducentTHE HEAT COMPANY #ad
Wysokość0.12
Długość9.06
Waga0.19
Szerokość2.76
Numer części12210
Model12210

8. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Rozmiar L, Thermopad 78550 ogrzewacze stóp, 5 par

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Niebezpieczne skŁadniki: ocieplające wkładki działają z całkowicie naturalnymi składnikami granulat proszkowy żelazny, węgiel aktywny, sól, woda i wermikulit. L 40-42: nasze sprawdzone ocieplacze na podeszwy zapewniają ciepłe stopy.

Samonagrzewająca się poduszka na stopy pasuje do każdego buta o długości 25 cm – idealnie nadaje się również do butów narciarskich i snowboardowych. 8 godzin ciepła: nigdy więcej zimnych stóp! pakiety termiczne zapewniają przyjemne ciepło stóp na co dzień, polowania, podczas wędrówek, podczas jazdy na nartach, karnawału oraz podczas wizyt na stadionie i jarmarku bożonarodzeniowym – przez wiele godzin. Anywhere. Oryginalny termopad – ogrzewacz pleców, ocieplacz karku, pas grzewczy, ogrzewacz do dłoni, ocieplacz palców czy ocieplacz podeszwy – zachowaj ciepło Always.

Umieść ogrzewaną wkładkę do buta i ciesz się ciepłymi stopami. Podczas otwierania opakowania podkładka jest aktywowana przez kontakt z powietrzem i nagrzewa się do ok. Natychmiastowa gotowość do użycia: nie ma potrzeby podgrzewania. 37°c. Nieotwarta trwałość przez kilka lat. 5 par bardzo ciepłych ogrzewaczy do stóp rozm.
MarkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość9.84
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części78550
Model78550
GwarancjaWymiana

9. HeatPaxx

#ad

HeatPaxx HX101 ogrzewacz palców stóp, 40 par

#ad
HeatPaxx #ad - Do zastosowania w każdej chwili ** Bardzo lekkie ** dyskretne w noszeniu ** ledwo zauważalne podczas biegania. Zimne stopy?nie z naszymi ogrzewaczami HeatPaxx. Pasują do obuwia każdej wielkości. Wystarczy wyjąć z opakowania i przyczepić do skarpety - w wyniku utleniania sproszkowane żelazo samo zaczyna emitować ciepło. Ciepłe stopy przez prawie 6 godzin. **. Ogrzewacze palców stóp HeatPaxx - niewiarygodnie dobre; 40 par w ekspozytorze.
MarkaHeatPaxx #ad
ProducentHEAUF|#HeatPaxx #ad
Wysokość0.12
Długość5.51
Waga2.2
Szerokość3.54
Numer częściHX101
ModelHX101
GwarancjaStandardowy

10. Thermopad

#ad

Bardzo cienkie, natychmiastowe działanie, 10 par, przyjemne ciepło dla stóp, 37 °C, 6 godzin intensywnego ciepła, Thermopad ogrzewacz do stóp

#ad
Thermopad #ad - Naturalne i bezpieczne dla zdrowia składniki:Sproszkowane żelazo, sól, węgiel aktywowany, odporny na działanie wody i wermikulit, brak konieczności wcześniejszego rozgrzewania.

Odpowiedni do wszystkich rodzajów sportów zimowych, na stadionie i na spacerze po jarmarku bożonarodzeniowym i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu – już nie musisz martwić się o skostniałe z zimna stopy. Gotowe do natychmiastowego użytku:usunąć folię z taśmy klejącej, wyjąć wkładki, aktywacja odbywa się poprzez kontakt z powietrzem. Idealny rozmiar:96 x 70 mm, każda para pakowana pojedynczo, pasuje do obuwia każdego rodzaju, również butów narciarskich. Czas ogrzewania:ciesz się ciepłem, termin przydatności: nieotwarte, średnia temperatura 37 °C przez 6 godziny, 3 lata.
MarkaThermopad #ad
ProducentThermopad #ad
Wysokość0.2
Długość3.78
Waga0.09
Szerokość2.76
Numer części78120
Model78020
GwarancjaWymiana