Top 10 Wieder Abziehbare Etiketten – Naklejki wielofunkcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AVERY Zweckform

#ad

1200 plus 240 dodatkowych etykiet, białe, 45,7 x 21,2mm, 30 arkuszy, zdejmowane, Avery Zweckform L4736REV-25 etykiety uniwersalne, na arkuszu A4

#ad
AVERY Zweckform #ad - Etykiety mają bardzo dobrą przyczepność i mogą zostać usunięte bez pozostawiania śladów po kleju. Gwarantowane bez zapychania drukarek laserowych potwierdzone przez TÜV SÜD, tuszowych oraz kopiarek. Wyrazisty nadruk bez rozmazywania. Dodatkowa zawartość: 5 dodatkowych arkuszy 240 etykiet.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.35
Długość12.87
Waga0.6
Szerokość8.62
Numer częściL4736REV-25
ModelL4736REV-25

2. Nord Tape

#ad

Okrągłe "Homemade", średnica 5 cm, 100 sztuk, naklejki na słoiki z dżemem, Etykiety samoprzylepne, samoprzylepne etykiety do opisywania słoików na przetwory, etykiety na przyprawy

#ad
Nord Tape #ad - Polecamy marker permanentny, ale można również użyć długopisu. Wodoszczelna, nadaje się do lodówki do -18°C. Atwe do usunięcia – nie pęka. Nie pozostawiać żadnych nieporządnych pozostałości. Atwe do opisania. Można nakładać na puszki, słoiki z dżemem, szkło, butelki, farbę, materiał jako wizytówki, tworzywo sztuczne, metal, papier. Ilość: 100 sztuk wodoodpornych etykiet samoprzylepnych. Rozmiar: okrągły Ø 50 mm średnica 5 cm. Należy zwrócić uwagę na montaż w temperaturze pokojowej. Bardzo dobrze się klei.
MarkaNord Tape #ad
ProducentNord Tape #ad
Wysokość2.17
Długość2.17
Szerokość2.17
Numer częściP01

3. HERMA

#ad

Matowe, 216000 naklejek, 17,8 x 10 mm, odklejane, nieprzezroczyste etykiety samoprzylepne z papieru, do zadrukowania, białe, 270 sztuk na arkusz A4, samoprzylepne, Uniwersalne etykiety, 800 arkuszy

#ad
HERMA #ad - Zakres dostawy: 216000 etykiet herma, prostokątne, 78 x 1 cm, 1, format A4, białe 800 arkuszy po 270 etykiet. Krawędź zabezpieczająca dookoła i optymalna powierzchnia chronią bęben drukarki i rolki przed resztkami kleju. Atwe usuwanie bez pozostawiania śladów kleju: idealne do tymczasowych lub zmieniających się etykiet. Przyjazny dla środowiska i trwały: klej niezawierający rozpuszczalników, wybielany bez użycia chloru i z certyfikatem FSC. Idealnie nadaje się do wszystkich drukarek laserowych, atramentowych, kopiarek i do ręcznego opisywania.
MarkaHERMA #ad
ProducentHERMA #ad
Wysokość0.31
Długość12.8
Waga0.68
Szerokość8.35
Numer części10000
Model10000

4. LECOKIT

#ad

Uniwersalne etykiety do biura, LECOKIT 1000 samoprzylepnych etykiet 6 x 3 cm białe – zdejmowane etykiety do gospodarstwa domowego, etykiety do mrożonek, pojemników i słoików, kuchni

#ad
LECOKIT #ad - Szybko i łatwo, po użyciu etykietę można oderwać bez pozostawiania śladów. Wszystkie wady produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, obiecujemy zwrot pieniędzy bez zapytania. Nasze produkty zostały sprawdzone przez renomowaną firmę inspekcyjną osób trzecich.

Upewnij się, że kupujesz. Odporny na wodę i olej: wykonane ze specjalnych materiałów o dobrej jakości wodoodpornej i olejoodpornej, które nie są łatwe do rozerwania i utrzymują etykiety w czystości i dłużej utrzymują. 100% gwarancji zadowolenia. Wszechstronne zastosowanie, produktów z tworzywa sztucznego, mebli, szkła, słoików na dżemy i słoików na przetwory, nadaje się do kuchni, biura itp.

Samoprzylepna konstrukcja sprawia, nie jest potrzebny żaden inny klej. Dobra przyczepność: te naklejki z naturalnej siły mają dobrą przyczepność, szkle, tworzywie sztucznym, że odklejanie i naklejanie jest wygodniejsze, można je łatwo przykleić bez pozostawiania śladów na papierze, tkaninie.
MarkaLECOKIT #ad
ProducentLECOKIT #ad
Wysokość2.52
Długość3.46
Szerokość3.46
Numer częściXU-52019
ModelXU-52019

5. TownStix

#ad

Samoprzylepne, wodoszczelna folia tablicowa – 15 x 10 cm, 200 sztuk, wielokrotnego użytku, zmywalne, prostokątne naklejki tablicowe

#ad
TownStix #ad - Wymiary: 15 x 10 cm. Samoprzylepna. Zmywalne. Dobrze przylega do szkła, papieru, tworzywa sztucznego i większości powierzchni. 100 arkuszy z 2 etykietami. Wietny do pisania. Powierzchnię należy czyścić wilgotną ką. Cznie 200 etykiet. Idealnie nadaje się do pisania kredą lub markerem kredowym.
MarkaTownStix #ad
ProducentTownStix #ad
Numer częściTownStix
ModelTownStix

6. Gentle North

#ad

Słoiki na przetwory i torebki – etykiety do mrożonek -30°, dżemy, 1000 samoprzylepnych etykiet 60 x 30 mm białe – etykiety samoprzylepne do opisywania – naklejki na słoiki

#ad
Gentle North #ad - Możliwość nadruku – na matowych etykietach można zadrukować za pomocą drukarki etykiet nadają się do drukarek termotransferowych Zebra.

Nadaje się do głębokiego chłodzenia – wysokiej jakości naklejki nadające się do zamrażania -30°. DoskonaŁy do opisania – wystarczy po prostu pisać pisakiem do folii i przykleić na wybraną powierzchnię. Uniwersalne zastosowanie – jako naklejka na słoiki z dżemem, etykiety na butelki, etykiety do mrożonek i prezenty do gospodarstwa domowego. Idealny rozmiar – etykiety do opisywania o wymiarach 6 x 3 cm idealnie pasują do wszystkich standardowych pojemników puszki, szklanki, torebki.
MarkaGentle North #ad
ProducentGentle North #ad
Numer części871423
Model871423

7. Typographus

#ad

210 samoprzylepnych etykiet do opisywania – 63 x 38 mm – zdejmowane papierowe naklejki na słoiki, dżem, słoiki na przetwory

#ad
Typographus #ad - Idealnie nadaje się do gładkich szklanek, torebek i pojemników. Wszechstronne zastosowanie – idealne naklejki na własnoręcznie wykonane przedmioty, etykiety na butelki, takie jak słoiki na dżem, słoiki na przetwory, naklejki na prezenty itp.

Twoja kreatywność nie zna granic. Papier premium – etykiety samoprzylepne są wykonane z wysokiej jakości papieru premium i można je łatwo nałożyć, a w razie potrzeby ponownie zdjąć. Zdejmowalne – etykiety można odkleić i po użyciu można je łatwo usunąć. Wyprodukowano w niemczech: od 2007 roku wysokiej jakości praca z Niemiec – papier premium i wysokiej jakości druk cyfrowy. Atwe opisywanie – naklejki można indywidualnie opisać długopisem lub innymi pisakami.
MarkaTypographus #ad
ProducentTypographus GmbH #ad
Numer części10570
Model10570

8. AVERY Zweckform

#ad

AVERY Zweckform L4732REV-25 uniwersalne etykiety 30 arkuszy, białe, białe & L7871-20 mocno przylegające etykiety 20 arkuszy

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt 2: produkt przyjazny dla środowiska / made in Germany: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech – z certyfikatem FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Produkt 1: 2400 białych, odklejanych etykiet w formacie 35, 6 x 16, 9 mm – z najwyższą siłą klejenia na różnych podłożach – bezpłatna dodatkowa zawartość w opakowaniu: plus 5 arkuszy 400 etykiet dodatkowych.

Produkt 2: idealny do trwałego etykietowania w pomieszczeniach: oznakowanie produktów i inwentarów, oznakowanie w magazynie, oznakowanie własności i regałów, biurze i warsztacie, znaki informacyjne i ostrzegawcze. Produkt 2: 3780 bardzo mocno przylegających, białych naklejek w formacie 25, 4 x 10 mm – trzymają się dwa razy mocniej niż tradycyjne etykiety papierowe – również do bardzo krytycznych podłoży i trudnych powierzchni. Produkt 2: wyraźnie ostry obraz drukowania bez rozmazywania – gwarantowany płynny przebieg drukarki na wszystkich popularnych drukarkach laserowych i atramentowych bez pozostawiania śladów kleju.

Produkt 1: używaj naklejek do tymczasowego oznaczania produktów, dokumentów lub dokumentów. Produkt 1: wyraźnie ostry obraz drukowania bez rozmazywania – gwarantowana płynna praca drukarki na wszystkich popularnych drukarkach potwierdzona laserowo przez TÜV Süd bez pozostawiania śladów kleju. Pewna przyczepność, ale w razie potrzeby można je zdjąć – bez pozostałości kleju. Produkt 1: produkt przyjazny dla środowiska / przedsiębiorstwo neutralne pod względem emisji CO²: z papieru certyfikowanego przez FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów - emisje CO w lokalizacji firmy kompensowane przez projekty klimatyczne.
MarkaAVERY Zweckform #ad

9. HERMA

#ad

Biały, Herma etykiety uniwersalne

#ad
HERMA #ad - Atwe zdejmowanie, bez pozostawiania śladów kleju: idealne do oznaczania tymczasowego lub zmieniającego się. Idealne rozwiązanie do wszystkich drukarek laserowych, atramentowych, kopiarek i ręcznego pisania. Krawędź zabezpieczająca dookoła i optymalna płaszczyzna chroni bęben drukarki i rolki przed pozostałościami kleju. Zakres dostawy: 25 x herma odklejane etykiety, prostokątne, format A4, 7 cm, 21 x 29, białe 25 arkuszy na 1 etykietę. Przyjazny dla środowiska i zrównoważony: klej klejowy bez rozpuszczalników, wybielany bez użycia chloru i certyfikat FSC.
MarkaHERMA #ad
ProducentHERMA #ad
Wysokość0.31
Długość12.8
Waga0.62
Szerokość8.35
Numer części10021
Model10021

10. AVERY Zweckform

#ad

25,4 x 10 mm na A4, AVERY Zweckform L4731REV-25 uniwersalne etykiety 4,725 plus 945 dodatkowych etykiet samoprzylepnych, możliwość odklejania/odklejania bez pozostawiania śladów, możliwość

#ad
AVERY Zweckform #ad - 5670 białych, odklejających się etykiet w formacie 25, 4 x 10 mm - z najwyższą siłą klejenia na różnych podłożach - bezpłatna dodatkowa zawartość w opakowaniu: plus 5 arkuszy 945 etykiet dodatkowych. Odkryj etykiety avery zweckform w tym samym formacie: art.

Wyraźny obraz bez rozmazywania – gwarantowana płynność drukarki na wszystkich popularnych drukarkach potwierdzona laserem przez TÜV Süd bez pozostawiania osadów kleju. Pewna przyczepność, ale w razie potrzeby można je ponownie zdjąć – bez pozostałości kleju. 3475, 3483, 4781, 3659, 3655, 3490, 4780, 4782. Użyj naklejek do odklejania, aby tymczasowo oznaczyć produkty, dokumenty lub dokumenty. L4731rev-10 - korzystaj z bestsellerów z rozmiarami etykiet do wysyłki: Art.

Wystarczy samodzielnie zaprojektować i zadrukować puste etykiety za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform – link do tego można znaleźć na opakowaniu produktu lub na stronie internetowej AVERY Zweckform. Produkt przyjazny dla środowiska / przedsiębiorstwo neutralne pod względem emisji CO²: papier z certyfikowanego przez FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów – emisje CO2 w siedzibie firmy są kompensowane przez projekty klimatyczne.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.66
Szerokość0
Numer częściL4731REV-25
ModelL4731REV-25
GwarancjaBrak gwarancji