Top 10 Uhr Mit Projektion – Zegary z projektorem

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MeesMeek

#ad

Głośność, MeesMeek Cyfrowy budzik z projektorem: cyfrowy zegar alarmowy z datą temperatury 12/24 h, do, stolik nocny, zasilany bateriami, seniorów, regulowana jasność, dla dzieci, na podróż, sypialni

#ad
MeesMeek #ad - Wskazówki: przed użyciem urządzenia należy włożyć 3 baterie aaa jako zapasową, należy pozostawić je podłączone. Gdy budzik zadzwoni, aby spełnić twoje potrzeby; w trybie weekendowym włącz, duży przycisk drzemki na górze zegarka jest łatwo dostępny, aby uzyskać dodatkowe 9 minut snu. Po włożeniu tylko baterii zegarek może działać prawidłowo i nie trzeba ustawiać czasu na nowo.

Super łatwa obsługa dla dzieci, czasu budzenia, studentów, daty kalendarza, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe. Wskazówki dotyczące projekcji: 1 dlaczego projekcja stoi na głowie? - przytrzymaj przycisk projekcji przez 3 sekundy, aby odwrócić wyświetlany obraz. 2 dlaczego projekcja jest nieostra? - obróć pokrętło ostrości z tyłu zegarka, aby ustawić ostrość wyświetlanego obrazu. Budzik cyfrowy został zaprojektowany z ultraprzezroczystym czerwonym światłem o kącie ustawienia 180°, 5 ~ 3 m. Ponadto wyświetlany obraz można obracać o 180°, czas projekcji na ścianie lub suficie w odległości 0, naciskając i przytrzymując przycisk "Projekcja".

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ustawienia budzika, jednostki temperatury i trybu weekendowego itd. 1 w przypadku pracy na baterie projektor sufitowy i podświetlenie wyłączają się w ciągu 5 sekund, czy kabel USB nie jest w dobrym kontakcie lub nie jest mocno podłączony. Mają 2 rodzaje zasilania, że przegapisz ważne rzeczy. 2 jeśli nie są one zawsze włączone, nawet jeśli są podłączone, należy sprawdzić, aby zaoszczędzić energię.
MarkaMeesMeek #ad
ProducentMeesMeek #ad
Wysokość3.5
Długość5.51
Waga0.59
Szerokość1.5
Numer części5282
Model5282
Gwarancja2 lata.

2. Mesqool

#ad

Radiobudzik z projekcją do sypialni, typ C i port USB, budzik z projektorem, podwójny budzik na dzień tygodnia/weekend, cyfrowy budzik na stolik nocny do biura, temperatura i data, ściemniacz

#ad
Mesqool #ad - Funkcja radia fm i timera uśpienia: radiobudzik z projekcją może zapisać do 20 stacji radiowych fm 87, 5 mhz - 108, 0 MHz. Dźwięk radiowy można również ustawić jako budzik. Funkcja sleep timer umożliwia zasypianie w nocy podczas słuchania radia. Wielofunkcyjna konstrukcja idealnie pasuje do życia rodzinnego.

Ten cyfrowy budzik jest bardzo cichy, że jest to idealny prezent dla dzieci i osób starszych. Głośny budzik zatrzymuje się i rozbrzmiewa ponownie po 9 minutach, od soboty do niedzieli i jednorazowo. Jeśli chcesz mieć całkowicie ciemne otoczenie, dzięki czemu można pozbyć się hałasu i spokojnie spać. Ciepłe światło zapewnia miękką i przyjemną atmosferę do spania. Atwo zarządzaj swoim czasem, dzięki czemu powoli budzisz się ze snu. Gdy zabrzmi budzik led, od poniedziałku do piątku, naciśnij przycisk drzemki u góry. Cztery tryby budzika i dwa budziki: ten budzik nocny może ustawić dwa oddzielne budziki z czterema trybami budzika: od poniedziałku do niedzieli, aby zaspokoić różne potrzeby życiowe.

Regulowany kąt projektora 320° i pokrętło ostrości oraz obracana projekcja: projektor może dowolnie zmieniać kąt 320 stopni, a czas można obracać o 180 stopni. Regulowane światło nocne: na spodzie budzika z projektorem cyfrowym led znajduje się lampka nocna. Duży wyświetlacz i wskazanie temperatury, wilgotności powietrza i daty: ten cyfrowy budzik z projektorem z funkcją monitorowania wilgotności powietrza i termometrem pozwala na bieżąco ze zmianami temperatury i wilgotności powietrza.
MarkaMesqool #ad
ProducentMesqool E-commerce Co.Ltd #ad
Wysokość3.43
Długość2.36
Waga0.84
Szerokość1.5

3. Mesqool

#ad

Budzik z projektorem do sypialni, ładowarką USB, drzemką, zapasową baterią, 12/24 h, cyfrowy budzik z dużym wyświetlaczem LED 7", DST, na biurko, zegar sufitowy dla, ściemniaczem, projektorem 180°

#ad
Mesqool #ad - Budzik umożliwia ustawienie dwóch oddzielnych czasów budzenia dla swojego partnera i ciebie. Kompaktowy i stylowy zegar do sypialni, biura, rodziny, kuchni. Przycisk drzemki jest łatwo dostępny, aby tymczasowo wyłączyć alarm i uzyskać dodatkowe 9 minut snu.

Bardzo duży wyświetlacz budzika z projektorem sufitowym umożliwia bezproblemowe wyświetlanie czasu w całym pomieszczeniu, naciskając przycisk "Ściemniacz". Głośność alarmu poziom 1-5 można ustawić zgodnie z życzeniem, a dźwięk alarmu będzie stopniowo głośniejszy, dzięki czemu nie budzisz się. Naciśnij przycisk projection moDE, 5-3 m na ścianie lub suficie. Atwy w obsłudze dzięki prostym i intuicyjnym przyciskom sterującym budzik można łatwo skonfigurować nawet dla młodzieży lub seniorów, którzy nie znają urządzeń cyfrowych.

Otwór naciśnij przycisk "dst" na górze zegara sufitowego, nawet po zdjęciu okularów, idealny dla starszych. Atwy w obsłudze i bezpieczny podłącz gniazdko lub gniazdo zegarka i przygotuj się. Interfejs wyjściowy usb jest bardzo praktyczny do ładowania telefonów komórkowych i tabletów z systemem Android i iOS. E. E. Projektor obracany o 180° i wyświetla czas w optymalnej odległości projekcji 0, można obrócić pierścień ostrości zegara sufitowego pod odpowiednim kątem.
MarkaMesqool #ad
ProducentMesqool E-commerce Co.ltd #ad
Wysokość3.6
Długość8
Waga0.53
Szerokość1.5
Numer częściMQL-CR01F
ModelMS-CR01F

4. TAKRINK

#ad

TAKRINK Budzik cyfrowy radiobudzik z 4 poziomami jasności ekranu, złącze USB 12/24 h, podwójny alarm, budzik z projekcją temperatury

#ad
TAKRINK #ad - Nadaje się do czytania dla osób starszych i krótkowzroczności. Podwójny alarm i dobre planowanie czasu - cyfrowy budzik obsługuje podwójne alarmy. Nasz radiobudzik jest wyposażony w 4 regulowane poziomy jasności projekcji ciemno-średnio-jasny-wyłączony, 5 cala, 5" i 4 tryby jasności - ekran budzika projekcyjnego ma 5, które są dobrze czytelne w ciągu dnia i nie zakłócają spokoju w nocy.

Funkcja sleep timer umożliwia wygodne zasypianie podczas słuchania radia. Połączenie usb i tryb drzemki - można używać tego budzika, podłączając go do zasilacza przez usb. Z tyłu budzika z projektorem znajduje się również wyjście USB, za pomocą którego można ładować telefony komórkowe i tablety. Gładka powierzchnia lustra sprawia, że jest to idealny wybór do lusterek kosmetycznych dla kobiet.

Liczby mogą być wyświetlane w wybranym kierunku na suficie lub ścianie. Projekcja w odległości 5 m. Jeśli ty i twój partner budzicie się o różnych porach, możecie ustawić dwa oddzielne czasy budzika jednocześnie. Wybierz odpowiednią głośność budzika zgodnie z przyciskiem głośności. Duży ekran 5, a wyświetlacz led jest bardzo wyraźny i czytelny. Wtyk nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaTAKRINK #ad
ProducentTAKRINK #ad
Wysokość1.89
Długość7.6
Waga0.55
Szerokość4.13
Numer częściEN8827
ModelEN8827

5. tEEZErshop

#ad

6 poziomów jasności projekcji, cyfrowy budzik z portem USB, tEEZErshop Budzik projekcyjny, zmiana koloru, budzik z projekcją 180° ze zmianą koloru, lampka nocna, podwójny alarm, duży wyświetlacz LED

#ad
tEEZErshop #ad - Jasność można również regulować ręcznie. Praktyczna konstrukcja: dzięki stylowej i kompaktowej konstrukcji oraz umiarkowanemu rozmiarowi ten zegar projekcyjny doskonale nadaje się na stolik nocny, do sypialni, biurko, ale również sprawia, może być używany jako lustro, salonu lub kuchni.6-stopniowa jasnośćradiobudzik z ogromnym wyświetlaczem led o przekątnej 17 cm, cyfry są dobrze czytelne nawet bez okularów, szczególnie przydatny dla osób ze słabym wzrokiem.

10 zmieniających się kolorów światła nocnego rgb możesz swobodnie otwierać lub zamykać światło otoczenia, które ma 5 poziomów jasności i 10 rodzajów kolorów światła. Cyfrowa zmiana kolorów rgb zegarek jest wyposażony w 11 trybów wyświetlania, aby zaspokoić każdą atmosferę i potrzebę, 4 dynamiczne kolory RGB + 7 stałych trybów kolorystycznych. Np. Ponadto wyświetlacz 12/24 godziny jest do wyboru. Uwaga! budzik bez wtyczki! podwójny alarm z funkcją drzemkicyfrowy budzik obsługuje podwójne alarmy, a następnie można ustawić dwa oddzielne czasy budzenia, gdy Ty i Twój partner lub dzieci wstajecie o różnych porach.

Zapewnia wystarczające oświetlenie do nawigacji w ciemności, można wybrać kolor, a następnie oświetla pomieszczenie tak mocno, np. Idealny dla dzieci, że nie będą się obawiać. Wskazówka: naciśnij i przytrzymaj przycisk "projekcja", dzięki czemu można łatwo ustawić czas na ścianie/suficie pod odpowiednim kątem i zobaczyć, aby obrócić wyświetlacz projekcji o 180°. Optymalna odległość projekcji: 3-5 m.
MarkatEEZErshop #ad
ProducenttEEZErshop #ad
Wysokość4.33
Długość1.97
Szerokość1.5
Numer częściHLTL0204-1
ModelHLTL0204-1

6. Queta

#ad

Kalendarzem, portem USB czarny, Queta Cyfrowy budzik z projektorem z projekcją czasu, z podwójnym alarmem, funkcją drzemki, wilgotnością powietrza, timer

#ad
Queta #ad - 4-stopniowe podświetlenie tła do wyboru z zasilaczem. Złącze usb lub zasilanie bateryjne - budzik może być zasilany 2 bateriami AAA nie wchodzą w zakres dostawy. Można go używać na baterie, ten budzik z projektorem jest idealny do podróży na świeżym powietrzu.

Podwójny alarm z funkcją drzemki ustaw dwa oddzielne alarmy do różnych celów. Podświetlenie dotknij górnej części zegarka, aby aktywować podświetlenie tła i projekcję przez 8 sekund. Naciśnij górny przycisk, aby uruchomić alarm przez dodatkowe pięć minut snu. Funkcja projekcji ten budzik jest wyposażony w projekcję i prawie 180 stopni, czas i temperatura na wyświetlaczu są łatwe do odczytania pod każdym kątem widzenia.

Wyświetlacz z wieloma informacjami wielofunkcyjny budzik wyświetla następujące funkcje: godzina format 12/24, podwójny zegar, tydzień, data, temperatura °C lub °F, wilgotność powietrza.
MarkaQueta #ad
ProducentQueta #ad
Wysokość3.54
Długość1.97
Waga0.66
Szerokość0.01

7. FanJu

#ad

FanJu FJ3391 stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym/budzikiem z projektorem/temperaturą wewnętrzną/zewnętrzną i wilgotnością/fazami księżyca/budzikiem radiowym

#ad
FanJu #ad - Wymiary i zasilanie: - ok. Istnieją 2 kąty, w których można zmienić kierunek projekcji. Produkt wykorzystuje wysokiej jakości piękne pudełko, 8 cm x 10 cm x 3, które jest idealne do własnego użytku lub dla przyjaciela. Dzień tygodnia w 7 językach do wyboru: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, holenderski i duński.

Termometr, higrometr i funkcja ryzyka pleśni - wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej i wilgotności opcjonalnie w °C lub °F; wskaźnik min/max wilgotności i temperatury; alarm mrozu na zewnątrz rozlegnie się, gdy temperatura zewnętrzna wynosi od -1°c do 2, 8°C; 3 kanały czujników zdalnych pozwalają na wyświetlanie do 3 różnych danych pomieszczenia. Prognoza pogody i funkcja projekcji - prognoza pogody została obliczona na podstawie ciśnienia powietrza za pomocą czujnika zewnętrznego zasięg do 200 stóp. Funkcje all-in-one - prognoza pogody i funkcja projekcji; zegar radiowy dcf; temperatura wewnętrzna i wilgotność zewnętrzna; wskaźnik temperatury i wilgotności; wskaźnik min/max temperatury i wilgotności; faza księżyca; 2 codzienne funkcje alarmu i drzemki; temperatura punktowa DEW i wskaźnik ciepła na zewnątrz; 4 poziomy jasności podświetlenia; dzień tygodnia w 7 językach; połączenie z 3 czujnikami zdalnego sterowania, w zestawie tylko 1 czujnik.

Może być jednocześnie czas projekcji i temperatura zewnętrzna. 16, 8 cm; 1 x bateria cr2032 bateria nie wchodzi w zakres dostawy i zasilacz. Funkcja projekcji można ustawić na WYŁ. W przypadku korzystania z adaptera sieciowego podświetlenie jest aktywne, które można ustawić na 4 poziomach jasności.
MarkaFanJu #ad
ProducentFanJu Technology #ad
Wysokość3.94
Długość3.15
Szerokość0.01

8. YUNYODA

#ad

Temperatura, port ładowania USB, ustawienie 12/24 h, YUNYODA Budzik projekcyjny, funkcja drzemki, cyfrowy budzik LED z powierzchnią lustra, tryb 3D, wilgotność powietrza, podwójny alarm, radio FM

#ad
YUNYODA #ad - Wielofunkcyjny i ustawienie 12/24 godz. Wyświetlacz może być również używany jako lustro w codziennym użytkowaniu. Regulowana projekcja 180° i 3 poziomy jasności zegar projekcyjny z projektorem obrotowym o 180° i 3 poziomami jasności projekcji, ultra wyraźny czas projekcji od optymalnej odległości projekcji do 5 metrów rzutowany na ścianę lub sufit.

Oprócz funkcji fm cyfrowy zegar lustrzany obsługuje funkcję drzemki, wyświetlanie czasu 12/24-godzinnego, dwa tryby alarmu Wake-to-Radio i Wake-to-Summer, temperatura wewnętrzna i wilgotność powietrza zegar z projektorem lustrzanym zapewnia profesjonalną obsługę. Teraz możesz wygodnie ładować swoje urządzenia obok budzika podczas snu. Możesz ustawić 2 oddzielne alarmy budzika o różnych porach, 0 do 108, aby spełnić Twoje potrzeby. Ustaw żądany kierunek projekcji na ścianie. Zasilanie przez port usb i baterię przyciskową 2032 dwa tryby zasilania sprawiają, że zegar projektora jest bardziej elastyczny w codziennym użytkowaniu: złącze USB kabel USB w zestawie lub bateria przyciskowa 2032 w zestawie.

Ekran z regulowaną jasnością LED zapewnia trzy poziomy jasności, 60% i 25%. Duży wyświetlacz i funkcja lustra dzięki ultradużemu wyświetlaczowi led można sprawdzić godzinę na pierwszy rzut oka, w tym 100%, które można dowolnie ustawić, nawet jeśli jest daleko od Ciebie. Budzik z projekcją lustrzaną to coś więcej niż budzik, ale również radio FM, w którym można zapisać do 30 ulubionych radia od 76, 0 MHz.
MarkaYUNYODA #ad
ProducentYUNYODA #ad
Wysokość1.77
Długość7.28
Waga0.49
Szerokość3.58
Numer części91801E3QPNVJ25C1BMI3
Model91801E3QPNVJ25C1BMI3

9. Exmate

#ad

4 poziomy jasności wyświetlacza z funkcją automatycznego ściemniania biały, podwójny alarm, Budzik z projekcją, wyświetlacz LED o przekątnej 7,5", radio FM, cyfrowy budzik z projektorem z portem USB

#ad
Exmate #ad - Można też użyć trybu nocnego, aby ustawić słabą jasność na określony czas. Nie musisz więc za każdym razem resetować wszystkiego na nowo, dzięki czemu można podłączyć inne urządzenia do ładowania. Duży ekran 7, 5" i ultra wyraźny wyświetlacz projekcyjny 180° - ekran budzika projekcyjnego ma 7, 5 cala, a wyświetlacz led jest bardzo wyraźny i czytelny.

Można również ustawić tryb automatycznego ściemniania, który może automatycznie zmieniać jasność ekranu w zależności od jasności otoczenia. Najdalsza odległość projekcji: 5 m. Podwójny alarm z funkcją drzemkicyfrowy budzik obsługuje podwójne alarmy, gdy ty i twój partner lub dzieci wstajecie o różnych porach. Ten cyfrowy budzik może obracać projekcję od -90° do 90°. Można wybrać standardowy brzęczyk lub stację radiową jako dźwięk alarmu.

Antena 90 cm z tyłu urządzenia może osiągnąć bardziej stabilny odbiór. Optymalna odległość projekcji: w ciągu 3, 5 m. Są dwie opcje jasności. Liczby mogą być wyświetlane w wybranym kierunku na suficie lub ścianie. Funkcja timera uśpienia umożliwia ustawienie timera od 5 do 90 minut i wyłącza się automatycznie o określonym czasie. Radio fm i funkcja timeraradiobudzik z projekcją umożliwia wyszukiwanie, 0 do 108, blokowanie i zapisywanie nieograniczonej liczby stacji radiowych częstotliwość: 76, 0 MHz.
MarkaExmate #ad
ProducentExmate #ad
Wysokość118.11
Długość7.3
Waga0
Szerokość0.01

10. Houkiper

#ad

Zasilany bateriami, wskaźnik temperatury, Houkiper Budzik cyfrowy z projektorem LED z podświetleniem, obracany budzik do sypialni głównej czarny

#ad
Houkiper #ad - 4 poziomy regulacji jasności ten zegar projekcyjny jest wyposażony w 3 poziomy jasności, super jasny, można łatwo dostosować jasność zegarka do otoczenia, średni poziom jasności, miękkie światło i wyłączone światło. Funkcja projekcji obrotowej - w porównaniu z innymi zegarami projekcyjnymi nasze zegarki mogą wyświetlać czas i temperaturę jednocześnie.

Dzięki funkcji drzemki możesz spać przez kolejne 5 minut, a następnie ponownie przypomnieć sobie, co jest bardzo odpowiednie na weekend. Podwójny budzik i dual power funkcja budzika może ustawić 2 niezależne czasy aktywacji. Oferujemy 30-dniową bezpłatną wymianę lub pełny serwis zwrotu pieniędzy. Temperatura jest wyświetlana w °C lub F i wynosi od -9 do +50 stopni Celsjusza. Użyj przycisku ON/OFF do sterowania.

Czas można ustawić w trybie 12/24h, datę, temperaturę, temperatura może być wyświetlana w trybie °C/°F zakres -9°C ~ + 50°C / 15°F ~ 122°F. Wyświetlanie temperatury i wilgotności powietrza wielofunkcyjny alarm pokazuje następujące funkcje: godzinę, wilgotność powietrza itd. Odległość projekcji wynosi od 0, a optymalna odległość projekcji wynosi od 1 do 3 m. Opcje podwójnego zasilania: zasilanie 2 bateriami AAA nie wchodzą w zakres dostawy, kabel USB do ładowania bez adaptera.
MarkaHoukiper #ad
ProducentHoukiper #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer częściSX03M17IOWC11HZAWXI
ModelSX03M17IOWC11HZAWXI