Top 10 Transformers Aufstieg Der Bestien – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Transformers

#ad

Transformers F0692 Spielzeug Generations War for Cybertron: Kingdom Voyager WFC-K9 Cyclonus Action-Figur – Kinder ab 8 Jahren, 17,5 cm

#ad
Transformers #ad - Klasyczne akcesoria G1: dostarczane z klasycznym, utleniającym laserem inspirowanym G1. Inspirowany starożytnym trybem g1: ta figurka inspirowana G1 może zostać przekształcona w cybertroniczny odrzutowiec w 34 krokach.

Dostarczasz sobie epicką bitwę z Autobotami i Decepticonami, która na zawsze zmieni Twoje przeznaczenie. Czułe boty skamieniające mogą uzbroić swoich sojuszników. Ujawnienie moŻliwej przeznaczenia: zawiera kartę ze złotą tarczą, która pokazuje potencjalny los kluczowej postaci. Każdy sprzedawany oddzielnie.

Technologii. Odkryj kingdom: dodanie maksimum i predaconów jest naprawdę rewolucyjne. W zależności od dostępności. Najlepsza kolekcja: fani są zaproszeni do stworzenia oryginalnej siły Beasts dzięki starożytnej i wyrafinowanej firmie F. O. S. I. L. Można zebrać więcej figurek, aby ujawnić wszystkie 3 alternatywne losy postaci.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość6.73
Długość9.49
Waga0.35
Szerokość3.19
Numer częściF0692
ModelF0692

2. Transformers

#ad

Transformers Zabawka Generations Legacy Series Titan Cybertron Universe Metroplex figurka akcji od 15 lat, 55,5 cm

#ad
Transformers #ad - W zależności od dostępności. Każdy sprzedawany osobno. Uniwersalne pralki podrÓŻne: z transformatorami: Legacy spotykają się na siebie wszechświat. Ta seria zabawek transformers łączy w sobie ulubione postacie fanów z całego transformatora.

Design cybertron - ta wielka 55, 5 cm figurka robota cybertron Metroplex z serii Transformers Legacy Series jest inspirowana serią animacji Transformers: Cybertron i wyróżnia się zaktualizowanym wzornictwem w stylu pokolenia. 2 tryby epickie: figurkę akcji można w 52 krokach przekształcić z robota w koparkę, a w trybie robota jest wyposażona w składaną maskę spawalniczą.

Piła tarczowa może być przechowywana na plecach figurki, a akcesoria do chwytaka mogą być używane do łowienia małych figurek. Wspaniałe akcesoria: figurka jest dostarczana z akcesoriami do łączenia. Przekształcenie w tryb pracy: ta figurka Cybertron Universe Metroplex może zostać przekształcona w tryb pracy poprzez złożenie maski przeciwpotowej Transformer.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość14.49
Długość5.95
Waga6.37
Szerokość24.02
Numer częściF2986
ModelF2986

3. Transformers

#ad

17,5 cm, Transformers F0691 zabawka Generations War for Cybertron: Kingdom Voyager WFC-K8 Optimus Primal Action figurka – dzieci od 8 lat

#ad
Transformers #ad - Klasyczne beast wars cyber blades: 2 akcesoria cyber Blade inspirowane serią Beast Wars można przymocować do tyłu figurki. Odkryj kingdom: dodanie maksimum i predaconów jest naprawdę rewolucyjne. Dla wszystkich 3 losów można zebrać jeszcze inne figurki.

W zależności od dostępności. Ostateczna kolekcja: ta figurka kolekcjonerska Optimus Primal ze szczegółowym trybem bestii i specyficzną teksturą futra inspirowaną gorylem zaprasza fanów do uwolnienia pierwotnej siły bestii. Dostarczasz sobie epicką bitwę z Autobotami i Decepticonami, która na zawsze zmieni Twoje przeznaczenie. Dzięki ruchomym biodrom figurka może pozyować w pozycji pionowej lub przysiadowej w trybie goryla.

Odblokowanie trybu biest: figurkę optimus primal można w 22 krokach przekształcić w tryb goryla inspirowany Beast Wars. Każdy sprzedawany oddzielnie. W zestawie znajdują się również ukryte armaty i mega blastery. Karty ze złotym dyskiem dają pojęcie o możliwym losie: zawiera kartę ze złotą tarczą, która pokazuje potencjalny los kluczowej postaci.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość6.73
Długość9.49
Waga0.35
Szerokość3.19
Numer częściF0691
ModelF0691

4. Transformers

#ad

17,8 cm, Transformers Toys Generations War for Cybertron Voyager Wfc-S24 Starscream figurka Starscream – adapter zwycięstwa – dla dorosłych i dzieci od 8 lat

#ad
Transformers #ad - W zależności od dostępności symuluje ognisko broni na końcach akcesoriów do broni. Zawiera figurki Battle Masters. Możliwość rozszerzenia wyboru broni – fani mogą zbudować większe ładunki misyjne, tworząc arsenał dodatkowych akcesoriów broni z innych figurek zwycięstwa.

W zależności od dostępności. Zbuduj najlepsze pole bitwy: odkryj dzięki figurkom zwycięstwa szeroki ekosystem figurek kolekcjonerskich i akcesoriów do broni sprzedawane osobno. Każdy produkt sprzedawany oddzielnie. Inspirowany cybertroniczny tryb stary: ta ruchoma zabawka Voyager wfc-s24 gwiazdkowa Creme ma klasyczną konwersję między robotem a cybertronicznymi trybami Jet w 22 krokach.

W zależności od dostępności. Dostosowywane ładowanie broni: figurka starscream jest wyposażona w 2 akcesoria do broni Figurka jest wyposażona w kilka przyłączy do broni do mocowania broni, dzięki czemu możliwe są indywidualne konfiguracje broni w trybie boju i pojazdu. Każdy sprzedawany osobno. Dodawanie efektów battowych: mocowanie akcesoriów fire blasts nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10
Długość3.5
Waga0.33
Szerokość8.5
Numer częściE3544
ModelE3544AS00

5. Transformers

#ad

19 cm Multi, Transformers Zabawka Generations War for Cybertron: Kingdom Leader WFC-K28 Galvatron figurka dla dzieci od 8 lat

#ad
Transformers #ad - Odkryj kingdom: dodanie maksimum i predaconów jest naprawdę rewolucyjne. Klasyczne akcesoria g1: klasyczne, inspirowane g1 armatka z wiązką cząstek stałych i 2 wyrzutnie boczne można zamocować w obu trybach.

Dostarczasz sobie epicką bitwę z Autobotami i Decepticonami, która na zawsze zmieni Twoje przeznaczenie. Inspirowany starożytnym trybem g1: ta figurka inspirowana G1 może zostać przekształcona w galaktyczną armatę w 33 krokach. Można zebrać jeszcze inne figurki Kingdom. Karty ze złotym dyskiem dają pojęcie o możliwym losie: zawiera kartę ze złotą tarczą, która rzuca światło na potencjalny los kluczowej postaci. Opakowanie jest ponadto dostarczane z matrycą prowadzącą, którą może nosić figurka.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.25
Długość10.98
Waga0
Szerokość4.02
Numer częściF0701
ModelF0701

6. Transformers

#ad

War for Cybertron Voyager, Transformers Generations Selects WFC-GS24 Ramjet inspirowany G2, 17,5 cm, klasa kolekcjonerska

#ad
Transformers #ad - Klasyczne przezmiany transformerÓw: tę figurkę Ramjet można przekształcić w 24 kroki z robota w odrzutowiec. Akcesoria do neutralizatora: zawiera 2 akcesoria neutralizujące, które można przymocować do figury Ramjet zarówno w trybie odrzutowym, jak i robotycznym.

Inspirowane g2 wzornictwo: ta figurka ramjet jest inspirowana figurką G2 wydaną w 1993 roku ze specjalną dekoracją w kolorze czarnym, fioletowym i niebieskim. Rozszerzenie kolekcji seeker: fani mogą dodać tę specjalną edycję figurkę Ramjet z napisem "RAMJET" z boku jet, który sprawia, że jest ona charakterystyczna wśród Seekers sprzedawana oddzielnie. Figurki specjalnej edycji do rozszerzenia kolekcji: Generations Selects to seria dedykowana fanom ze specjalnymi edycjami postaci, które nie są dostępne w głównej linii.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość1.57
Długość3.94
Waga0
Szerokość1.97
Numer częściF0465
ModelF0465

7. Transformers

#ad

Rozmiar 17,5 cm, Transformers Legacy Evolution Leader Prime Universe Skyquake figurka akcji

#ad
Transformers #ad - Figurka prime universe Skyquake Action jest inspirowana serią animowaną Transformers: Prime. Każdy sprzedawany oddzielnie. Ponadto jest wyposażona w podwozie lądowania, które można złożyć w trybie Jet. Ewolucja baterii: zabawki transformers zostały wyposażone w funkcje Evo-Fusion Battle! Aby dalej rozwijać bitwę, blaster i miecz można połączyć w większe działo Gatlinga.

Istnieją jeszcze inne figurki Transformers do kolekcjonowania, aby odkryć więcej informacji. Z okazji świętowania epoki: transformers legacy evolution feiert die letzten 40 Jahre Transformers Geschichte. Wspaniałe akcesoria: figurka prime universe skyquake dla chłopców i dziewczynek od 8 lat jest dostarczana z blasterem i mieczem jako akcesoria.

2 epickie tryby: tę figurkę transformers action można w 29 krokach przekształcić z robota w cybertroniczny. Inne figurki jet można umieścić w górnej części figury w trybie Jet sprzedawane oddzielnie. Informacje: wystarczy zeskanować kod na opakowaniu i już można ujawnić informacje o charakterze.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość4.02
Waga0.7
Szerokość8.74
Numer częściF7216
ModelF7216

8. Transformers

#ad

Transformers Legacy Evolution Voyager Class Dirge, 17,5 cm duża figurka

#ad
Transformers #ad - Informacje: wystarczy zeskanować kod na opakowaniu i już można ujawnić informacje o charakterze. Prezenty prima dla chŁopcÓw i dziewczynych: Zabawki Transformers to wspaniałe prezenty dla chłopców i dziewczynek od 8 lat.

Z okazji świętowania epoki: transformers legacy Evolution feiert die letzten 40 Jahre Transformers Geschichte. Istnieją jeszcze inne figurki Transformers do kolekcjonowania, aby odkryć jeszcze więcej informacji. 2 kultowe tryby: figurkę transformers Action można przekształcić w 23 krokach z robota w odrzutowiec. Ze wspaniałymi akcesoriami: ta zabawka dirge dla chłopców i dziewczynek od 8 lat jest wyposażona w 2 zerowe wiązki jako akcesoria, które można przymocować do figury w obu trybach. Figurka dirge action jest inspirowana serią animowaną Transformers. Każdy sprzedawany oddzielnie.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9
Długość3.19
Waga0.29
Szerokość6.25
Numer częściF7212
ModelF7212

9. Transformers

#ad

Transformers Legacy Evolution Voyager-klasa Twincast 17,5 cm i Autobot Rewind figurki akcji

#ad
Transformers #ad - Figurki twincast i Autobot Rewind są inspirowane Transformers. Istnieją jeszcze inne figurki Transformers do kolekcjonowania, aby odkryć więcej informacji. Z okazji świętowania epoki: transformers legacy Evolution feiert die letzten 40 Jahre Transformers Geschichte.

Figurkę można umieścić w trybie kasetowym w trybie radiowym Twincast. Informacje: wystarczy zeskanować kod na opakowaniu i już można ujawnić informacje o charakterze. Ewolucja baterii: zabawki transformers zostały wyposażone w funkcje Evo-Fusion Battle! Fani mogą dalej rozwijać bitwę, umieszczając blaster na plecach figury w trybie radiowym jako antenę.

Każdy sprzedawany oddzielnie. W zestawie z figurką rewind autobota: w zestawie z figurką autobota Rewinda, która w 8 krokach może zostać przekształcona z robota w kasetę. 2 kultowe tryby: figurka transformers twincast action dla chłopców i dziewczynek od 8 lat może być przekształcona z robota w radio w 20 krokach i jest dostarczana z blasterem lunetowym jako akcesorium.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9
Długość3.19
Waga0.34
Szerokość6.25
Numer częściF7208
ModelF7208

10. Transformers

#ad

17,5 cm, Transformers Legacy Evolution Voyager klasa Nemesis Leo Prime figurka akcji

#ad
Transformers #ad - Istnieją jeszcze inne figurki Transformers do kolekcjonowania, aby odkryć jeszcze więcej informacji. Z okazji świętowania epoki: transformers legacy evolution feiert die letzten 40 Jahre Transformers Geschichte.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Ewolucja baterii: zabawki transformers zostały wyposażone w funkcje Evo-Fusion Battle! Aby dalej rozwijać bitwę, można rozłożyć pazury z obu łap lwa w trybie robota, Legacy EV Voyager Neesis Leo. Informacje: wystarczy zeskanować kod na opakowaniu i już można ujawnić informacje o charakterze. Figurka nemesis leo prime jest inspirowana Beast Wars II Super Lifeform Transformers.

Ze wspaniałymi akcesoriami: ta figurka nemesis leo Prime dla 8-letnich chłopców i dziewczynek jest dostarczana z 4 blasterami rakietowymi jako akcesoria, które można przymocować do figury w obu trybach. 2 kultowe tryby: figurkę transformers Action można przekształcić w 35 krokach z robota w lwa.
MarkaTransformers #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9
Długość3.19
Waga0.29
Szerokość6.25
Numer częściF7210
ModelF7210