Top 10 Schredder Aktenvernichter Leise – Niszczarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iOCHOW

#ad

Z wysuwanym pojemnikiem na, profesjonalna niszczarka, iOCHOW Niszczarka do dokumentów z automatycznym podajnikiem: mikrocięcie na 150 arkuszy, czas pracy 30 minut, poziom bezpieczeństwa P-4, cicha

#ad
iOCHOW #ad - Po wyjęciu pojemnika niszczarka Autofeed również wyłącza się ze względów bezpieczeństwa. Czytanie i rekonstrukcja utrudnia poziom bezpieczeństwa P-4. Automatyczne / ręczne podawanie - niszczarka dokumentów iochow automatycznie niszczy do 150 arkuszy papieru a4, karty kredytowe i zszywki, wystarczy włączyć przełącznik i włożyć papier do automatycznego podajnika.

Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - automatyczna niszczarka dokumentów iochow wykorzystuje zaawansowaną technologię rozdrabniania i jest wyposażona w ostre ostrze. Długi czas pracy niszczarka iochow autofeed może rozdrabniać dokumenty do 30 minut w trybie automatycznego podawania i do 5 minut w trybie ręcznym - profesjonalna niszczarka dokumentów do użytku domowego i biurowego. Wysoka wydajność dzięki szybkiemu cięciu. W przypadku korzystania z trybu ręcznego podawania można jednocześnie zniszczyć do 10 arkuszy papieru A4.

Kompaktowa konstrukcja - wysuwany pojemnik o pojemności 25 litrów niszczarki iochow autofeed p4 ma przezroczyste okienko, czy jest pełna. W mało prawdopodobnym przypadku, a przycisk powrotu umożliwia ponowne usunięcie papieru. Niszczarka z mikrocięciem chroni informacje osobiste i firmowe dzięki rozmiarowi 3 x 10 mm. Wydajne funkcje niszczarka iochow jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, gdy papier się zaciął, urządzenie zatrzymuje się automatycznie, które zapobiega uszkodzeniu maszyny w wyniku przegrzania. Wyposażony w 4 kółka również mobilne.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość14.17
Waga24.52
Szerokość9.84
Gwarancja3 lat

2. LMG Germany

#ad

Do dokumentów wrażliwych, 60 min ciągłej pracy, cicha praca,, spinacze biurowe, cięcie cząstek, Profesjonalna niszczarka dokumentów, zupełnie nowy! Poziom bezpieczeństwa P5, zszywki, cięcie krzyżowe

#ad
LMG Germany #ad - Bezpieczna technologia: gdy zbiornik urządzenia jest pełny, niszczarka zatrzymuje się automatycznie i daje wskazówkę. Silnie obracające się noże specjalne rozdrabniają wszystko, co stoi na drodze. Postęp techniczny, łatwą obsługą i wyjątkowym wyglądem. Można również bez problemu rozdrabniać dokumenty za pomocą zszywek lub spinaczy biurowych i kart plastikowych.

Te jednorazowe czasy pracy są możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu podwójnemu chłodzeniu. Wytrzymałość: profesjonalista został zaprojektowany z myślą o większych ilościach papieru, co zapewnia niewiarygodny czas pracy 60 minut w jednym kawałku, zanim konieczna jest przerwa na chłodzenie. Włóż do 10 arkuszy jednocześnie. Istnieje również awaryjne zatrzymanie w przypadku zagrożenia przegrzaniem.

Idealna równowaga między postępem technicznym, niezawodności i wydajności. Swoją pracę wykonuje przy tym zawsze cicho i bardzo szybko z prędkością 1, 8 m/minutę. Funkcja odwrotnej sprawia, że mechanizm tnący obraca się do tyłu. Po rozpakowaniu: zauważysz, że ta niszczarka papieru jest produktem klasy premium pod względem wykonania, który znacznie ułatwia codzienną pracę. Automatyczne wyłączanie następuje po otwarciu mechanizmu tnącego. Imponująca: ta niszczarka dokumentów to profesjonalista.
MarkaLMG Germany #ad
Producentlmg #ad
Waga22.49
Numer częściAS1060MQ-AMZ

3. iOCHOW

#ad

Wysuwany kosz o pojemności 18 l, iOCHOW Niszczarka do dokumentów i kart kredytowych, mikro-cięcie, do użytku domowego, duża pojemność

#ad
iOCHOW #ad - Można również rozdrabniać strony czasopism, wizytówki, śmieciowe wiadomości i zszywki. High security microcut niszczarka do papieru microcut niszczy do 10 arkuszy w jednym cyklu rozmiar listu, który nadaje się do prywatnych, tnie papier na kawałki o wymiarach 2 x 12 mm, 70 g/m², poziom bezpieczeństwa P-5, finansowych i poufnych informacji.

Profesjonalna niszczarka dokumentów w domowym biurze i w biurze. Ten nóż ma 4 zdejmowane kółka, dzięki czemu można go bez problemu zwinąć lub transportować. Duży kosz na śmieci wysuwany kosz na śmieci o pojemności 18 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby nie trzeba go ciągle opróżniać. Przezroczyste okienko sprawia, że pojemnik jest wypełniony konfetti. Długi czas pracy niszczarka iochow posiada ciągły czas cięcia z dużą prędkością do 20 minut przy co najmniej 25 minutach chłodzenia.

Technologia ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewnia długotrwałe użytkowanie i przedłuża żywotność niszczarki. Auto start & reverse auto start/stop i funkcja ręcznego odwrotu chronią przed frustracją i zakleszczeniem papieru. Cicha i łatwa do przenoszenia wysokowydajna niszczarka o niskim poziomie hałasu 56 dB zapewnia niski poziom głośności i bezproblemowe niszczenie.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość12.99
Waga21.89
Szerokość8.86
Gwarancja3 lat

4. LMG Germany

#ad

Cięcie krzyżowe, z koszem o pojemności 53 l, rozdrabniacz Autofeed, tylko 58 dB, Niszczarka do dokumentów, bardzo cicha praca, cięcie cząstek, do 350 arkuszy jednocześnie, P4, automatyczne wyłączanie

#ad
LMG Germany #ad - Ochrona przed przegrzaniemdzięki najnowszej technologii niszczarka samochodowa może zapobiec zagrożeniu przegrzaniem. Również zszywki i płyty CD nie stanowią przeszkody. Nowa wersja szepta specjalna niszczarka do papieru autofeed rozdrabnia Twoje dokumenty bez konieczności stania obok - włożyć 350 arkuszy i robić inne rzeczy.

W zestawie wyświetlacz pełnego pojemnika. Automatyczna niszczarkawysokie bezpieczeństwo niszczarka o pojemności 350 arkuszy do w pełni zautomatyzowanego rozdrabniania – rozdrabnia Twoje wrażliwe dokumenty na mini wycinki 4 x 12 mm P-4 – mechanizm tnący premium o gwarantowanej najwyższej wytrzymałości. 58 db profesjonalista wykonuje swoją pracę niemal bezgłośnie.

10 zszytych arkuszy – zgodność z RODO. Maks. 120 minut ciągłej pracybez problemu zniszczyć karty kredytowe i płyty CD za pomocą ręcznego otworu, zszywki można łatwo rozdrobnić za pomocą funkcji automatycznego maks. Idealna do biura - cudowna broń na 4 kółkach jest wyposażona w blokadę, dzięki czemu nie dotrze do wrażliwych danych nieupoważnionych osób. Ustaw indywidualnie dla każdego procesu rozdrabniania własny 4-cyfrowy pin.
MarkaLMG Germany #ad
ProducentLMG #ad
Wysokość29.53
Długość19.8
Szerokość15.98
Numer częściLMG-AUTO120P4-AMAZON
Gwarancja2

5. bamboosang

#ad

Bamboosang Niszczarka do dokumentów z automatycznym podnoszeniem: 150 arkuszy Micro-Cut niszczarka do dużych obciążeń z poziomem bezpieczeństwa P-4. Do 40 minut ciągłej pracy z wyjmowanym pojemnikiem

#ad
bamboosang #ad - Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 kółka, aby zagwarantować maksymalną mobilność poza wieloma pomieszczeniami. Niezawodna wydajnośćautomatyczna niszczarka dokumentów jest wyposażona w kilka funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują długą żywotność. Kompaktowy i łatwy w obsłudzepojemnik niszczarki domowej ma pojemność 25 litrów i można go bez problemu wymienić i opróżnić.

Rozdrabnia również dokumenty, karty kredytowe, czasopisma i wiele innych. Materiał cięcia jest zredukowany do rozmiaru zaledwie 3 x 10 mm, co odpowiada poziomowi bezpieczeństwa P-4 w celu bezpiecznego utylizacji dokumentów. Zabezpieczenie przed przegrzaniem chroni przed uszkodzeniami, a jednocześnie urządzenie zatrzymuje się po wyjęciu wyjmowanego pojemnika. Dzięki przezroczystemu okienku można sprawdzić poziom napełnienia. Długi, ciągły czas pracy przemysłowa niszczarka dokumentów zapewnia długi czas pracy do 40 minut w trybie automatycznym.

Automatyczna niszczarka 150 arkuszy i 10 arkuszy ręcznyniszczarka do dokumentów z automatycznym podawaniem / ręcznym podawaniem umożliwia rozdrabnianie do 150 arkuszy papieru A4 lub do 10 arkuszy jednocześnie w trybie ręcznym. Niszczarka do dokumentów do biura, idealna do zastosowania w biurze lub w domowym biurze. Ponadto przycisk wsteczny odcina urządzenie w przypadku ewentualnego zablokowania ostrzy. Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - niszczarka do dokumentów wykorzystuje zaawansowaną technologię niszczarki o najwyższych standardach bezpieczeństwa.
Markabamboosang #ad
Producentbambooang #ad
Wysokość20.59
Długość14.57
Waga21.38
Szerokość10.24
ModelQ4
Gwarancja1 rok zwrotu i wymiany, 3 lata gwarancji

6. Fellowes

#ad

Ponad 1000 cząstek na arkusz A4, niszczarka z SafeSense, Fellowes Niszczarka dokumentów 12 Ms, biura domowego, niszczarka papieru do biura, funkcja, kosz na papier 23 l, 12 arkuszy Minicut P4

#ad
Fellowes #ad - Jakość – niszczarki fellowes są zaprojektowane z solidnymi nożami stalowymi, które zostały zaprojektowane tak, wydajnym silnikiem i komponentami, aby przewyższały wydajność naszych konkurentów, aby zapewnić długą żywotność. Bezpieczne niszczenie – niszczarka 12 ms mini-cut zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa bezpośrednio w Twoim domu lub biurze domowym, ponieważ rozdrabnia każdy arkusz A4 na ponad 1000 małych kawałków – 4 x więcej niż standardowa niszczarka Crosscut.

Pojemność – duży kosz na papier o pojemności 23 l jest wystarczająco duży do częstego rozdrabniania, a dzięki mniejszym drobnym drobnym drobnoziarnistym kawałkom mieści do 450 arkuszy A4 i trzeba rzadziej opróżniać kosz. Niszczarka do dokumentów fellowes jest objęta roczną gwarancją producenta i przedłużoną 3-letnią gwarancją na noże tnące. Czas pracy – 12 m z wyjątkowo długim czasem pracy może pracować do 30 minut w jednym kawałku, zanim przełączy się w bezpieczny tryb chłodzenia na zaledwie 10 minut, aby zapobiec przegrzaniu. Zalety mini cięcia – niszczarka wytwarza małe cząsteczki, co zwiększa bezpieczeństwo niszczenia i sprawia, że powstaje mniej śmieci.

Rodo – z tą niszczarką pracujesz zgodnie z rODO – i niszczą ważne dokumenty w mgnieniu oka, czy to w biurze domowym czy w biurze. Bezpieczeństwo użytkowania – w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa również dla użytkownika, która automatycznie zatrzymuje silnik, niszczarka papierowa 12M jest wyposażona w opatentowaną technologię Safesense, gdy ręce dotykają podajnika papieru. Wydajność cięcia – niszczarka 12 m z funkcją zapobiegającą zacięciu papieru tnie do 12 arkuszy A4 jednocześnie na wyjątkowo małe 4 x 12 mm minicząsteczki P4 i bez problemu przetwarza również zszywki i spinacze biurowe oraz karty kredytowe.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość22.25
Długość13.5
Waga19.8
Szerokość10.13
Numer części4630301
Model4630301
Gwarancja2 YR Machine / 5 YR Cutter

7. WOLVERINE

#ad

Z wyjmowanym pojemnikiem na śmieci o pojemności 17 l czarna, ultralekka, WOLVERINE Niszczarka 8 arkuszy P5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa, super mikrocięcie do ciężkiego papieru i kart kredytowych

#ad
WOLVERINE #ad - Ultralekka praca przy 54 db; jest wyposażony w wyjmowany pojemnik na śmieci o pojemności 17 l i duże, przezroczyste okienko. 8 arkuszy wraz ze spinaczami i spinaczami biurowymi oraz kartami kredytowymi w drobne cząsteczki o wymiarach 2 x 12 mm. Noże ze stali stopowej bez problemu niszczą zszywki i spinacze biurowe, karty kredytowe i materiały reklamowe. Niszczarka p5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa z super mikrocięciem do ochrony poufnych informacji; rozdrabnia maks. Umożliwia 10 minut ciągłej pracy, aby zniszczyć do 500 arkuszy. Z certyfikatem bezpieczeństwa CE.
MarkaWOLVERINE #ad
ProducentSUNWOOD #ad
Wysokość19.7
Długość13.9
Waga17
Szerokość9.5
Numer częściSD9101
ModelSD9101

8. Fellowes

#ad

Całkowicie niezacinająca się, cięcie w ścinki, czarny, wydajność cięcia: 16 kartek, czarna/srebrnoszara, Fellowes Powershred 79Ci 4679001 niszczarka dokumentów

#ad
Fellowes #ad - Dzięki technologii silent shred niszczarka 79Ci jest wyjątkowo cicha i idealnie nadaje się do użytku w dużych biurach. Dla bezpieczeństwa użytkownika niszczarka jest wyposażona w opatentowaną technologię Safe Sense, która automatycznie zatrzymuje urządzenie po dotknięciu podajnika papieru.

Niszczarka do papieru fellowes 79ci do użytku przez 1-3 osoby w biurze niszczy jednocześnie 16 arkuszy na cząsteczki 4 x 38 mm poziom bezpieczeństwa P-4 i gwarantuje, że poufne dokumenty nie są już czytelne. Wydajna niszczarka dokumentów z wysokiej jakości mechanizmem tnącym bez problemu przetwarza również płyty CD, karty kredytowe i zszywki, dzięki czemu poufne dokumenty nie są już czytelne. Jego 100% system zapobiegający gromadzeniu się papieru eliminuje uciążliwe zakleszczenia papieru i zapewnia wydajne rozdrabnianie bez frustracji.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość20.28
Długość11.5
Waga28.22
Szerokość16.22
Numer części4679001
ModelPowershred 79Ci
GwarancjaMaszyna 2 Yr, nóż 5 lat

9. bonsaii

#ad

Rozdrabnia płyty CD/karty kredytowe, Bonsaii Biurowa niszczarka do dokumentów, praca ciągła 30 min, 15 arkuszy, cicha niszczarka 60 dB z koszem na papier i kołami 18 l C169-B nie wymaga montażu, P4

#ad
bonsaii #ad - Bonsai oferuje 2 lata gwarancji. Dzięki dużemu 18-litrowemu pojemnikowi na śmieci i czterem kółkom jest bardzo wygodny w obsłudze. Cicha niszczarka papieru 60 dbta niszczarka dokumentów do domowego biura tworzy spokojne środowisko pracy.

Rozdrabniacz bonsaii c169-b może pracować nieprzerwanie przez 30 minut i skutecznie zniszczyć około 2300 arkuszy papieru. Może również niszczyć karty kredytowe, dzięki czemu osiąga poziom bezpieczeństwa P4, płyty CD i zszywki. Bezpieczna ochrona zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem i przeciążeniem jest wyposażone w wskaźniki LED. W przypadku jakichkolwiek pytań podczas użytkowania prosimy o kontakt. Wielofunkcyjna niszczarkaniszczarka do dokumentów bonsaii może rozdrobnić do 15 arkuszy papieru na drobne cząsteczki o wymiarach 5 x 25 mm, aby chronić Twoje dane osobowe.

Atwa obsługa i zabezpieczenie przed kurzemDzięki automatycznej funkcji start/stop i ręcznej funkcji cofania, niszczarka bonsaii pomaga w łatwym usunięciu zacięcia papieru. Wydajna niszczarkaw pełni zapakowana, nie wymaga montażu niszczarki. Po upływie zaledwie 40 minut przerwy można go ponownie użyć.
Markabonsaii #ad
Producentbonsaii #ad
Wysokość19.88
Długość9.53
Szerokość12.6
Gwarancja24 Miesięcy

10. Amazon Basics

#ad

Niszczarka do papieru i kart kredytowych., AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Możliwa 3 minuty ciągłej pracy; czas chłodzenia wynosi wtedy 30 minut; z lampką sygnalizacyjną LED ostrzegającą przed przegrzaniem.

Rozdrabnia papier na paski 0, 68 cm, 48 x 4, które odpowiadają poziomowi bezpieczeństwa P3. Niszczarka poprzeczna na 7-8 arkuszy papieru; tnie także karty kredytowe jedna po drugiej. Wygięte stopy gwarantują bezpieczne trzymanie; z funkcją autostartu i ręcznym klawiszem powrotu do usuwania zacięć papieru. Wiadro o pojemności 15, 5 li przezroczyste okno do łatwej kontroli poziomu napełnienia; zintegrowany uchwyt umożliwia łatwe opróżnianie; z roczną ograniczoną gwarancją AmazonBasics.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość15.35
Długość12.8
Waga8.2
Szerokość7.76
Numer częściAU864XA
ModelAU864XA
Gwarancja12 Miesięcy