Top 10 PVA Beutel Angeln – Przechowywanie przynęty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fox

#ad

Rozpuszczalne w wodzie worki na karmę podstawową, rozmiar / zawartość opakowania: 55 x 120 mm – 25 sztuk, Fox Edges Rapide Refills Fast Melt – worki PVA do karmienia karpia i ryb spokojnych

#ad
Fox #ad - Zakres dostawy: worek pva, różne ilości w zależności od wybranego rozmiaru. Bardzo dobry materiał PVA do łatwego napełniania. Worek pva firmy Fox do karmienia podczas łowienia karpi. Bardzo dobrze nadaje się do łowienia ryb zimą lub do płytkiej wody. Do uzupełniania systemu Fox Edges Rapide.
MarkaFox #ad
ProducentFox #ad
Wysokość0.98
Długość7.87
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer części0
Modelx

2. cersaty

#ad

Szybko rozpuszczalne w wodzie torebki PVA na wszystkie rodzaje przynęt na pellet, kukurydzy do gniazdowania 7 x 14 cm, dżownice, cersaty 200 szt. worków PVA

#ad
cersaty #ad - Można je łatwo nosić i cieszyć się czasem wędkowania. Worek pva jest całkowicie rozpuszczalny w zimnej wodzie, wrzucać do wody i już się rozpuszczają, można go rozpuścić w krótkim czasie, do wszystkich rodzajów środowiska wodnego. Wysokiej jakości materiał: torby pva są produkowane z wysokiej jakości materiału PVA, który jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Szybko rozpuszczalna w wodzie torba na przynęty może być używana do wszystkich rodzajów przynęt, kukurydzy, deszczownic, peletów itd. Paktyczna konstrukcja wędkarska: worek pva nadaje się do łowienia przynęt na ryby. Gdy ryba przychodzi do jedzenia przynętę, haczyk ukryty w stosie przynęty, noszony na haczyku, wdycha haczyk. Wartość przesyłki: otrzymasz 200 sztuk worków pva, które idealnie pasują do codziennego użytku.

Nie przykleja się do opakowania ani podczas użytkowania chyba że jest mokra. Ta siatka na przynęty nie szkodzi otoczeniu, które może w krótkim czasie całkowicie rozpuścić się w zimnej lub ciepłej wodzie. Atwa obsługa: worki z tworzywa pvc można łatwo napełnić przynętą, również w wodzie lodowej, a ryby wkrótce będą wabione przez przynętę. Jeśli jest suchy, nie dotyka wody, można go używać przez cały rok. Szerokie spektrum zastosowań: wędkarstwo pva ​ najlepiej nadaje się do łowienia karpi przez cały sezon.
Markacersaty #ad
Producentcersaty #ad

3. Milepetus

#ad

3 rozmiary 6 cm x 12 cm, torba na przynęty Boilie Rig Solid Baits karpi, akcesoria, Milepetus 100 sztuk toreb PVA do łowienia karpi, szybko rozpuszczalna w wodzie

#ad
Milepetus #ad - Nie klei się w opakowaniu lub podczas stosowania z wyjątkiem nawilżonych. Trwałość: konstrukcja z 2 szwami, perforowana konstrukcja, zgrzewane szwy, niewielkie pozostałości.

Jeśli chcesz zwiększyć poziom sinkowania, można usunąć zamknięte powietrze i włożyć małe kamienie do torby lub używać ołowianych. Atwe napełnianie. W przypadku przechowywania w suchym miejscu można je używać przez cały rok. Nadaje się do wszystkich rodzajów środowiska: torby z przynętami pva są całkowicie rozpuszczalne w zimnej wodzie, również w wodzie lodowej, można je w krótkim czasie rozpuszczać. Rozmiar: 100 x woreczek PVA. Zastosowanie: napełnij przynętą, wrzuć do wody; torba rozpuszcza się w celu uwolnienia przynęty. Wskazówka: przynęta o niskiej zawartości wilgoci ma najlepsze działanie. Najlepiej nadaje się do łowienia karpi w całym sezonie.
MarkaMilepetus #ad
ProducentMilepetus #ad

4. HJFH

#ad

Szybko rozpuszczalna w wodzie, HJFH PVA torba na przynętę, akcesoria wędkarskie, 200 sztuk, do solidnych przynęt na karpie, torba z cewkami rozpuszczającymi się w wodzie

#ad
HJFH #ad - Nie przykleja się do opakowania lub w użyciu chyba że są one naturalne. Przynęta dokładnie ustawiająca: przynęta o niskiej zawartości wilgoci to najlepszy efekt. Szerokie spektrum zastosowania: nadaje się do wszystkich rodzajów środowiska wodnego, najlepiej nadaje się do łowienia karpi przez cały sezon.

Torba na wędki karpiowe lekka i przenośna, łatwa do przenoszenia. Jeśli chcesz zwiększyć szybkość spuszczania, możesz usunąć zamknięte powietrze i włożyć małe kamienie do worka na przynętę lub dodać skrom; jeśli długa odległość i głęboka wodę, otwory w torbie. Wysokiej jakości materiał: rozpuszczalne w wodzie worki pva są wykonane z wysokiej jakości materiału PVA, który jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Rozmiary: 14* 7cm / 5.

91 * 2. 76 cali 150 sztuk, 12*16cm / 4. 72 * 6. 29 cala 50 sztuk. Nadaje się do przynęt na ryb. Torba z przynętą pva jest mała, bardzo łatwa do przenoszenia i przechowywania, nie zajmuje zbyt dużo miejsca i może być używana zawsze i wszędzie. Worek pva jest całkowicie rozpuszczalny w zimnej wodzie, można go rozpuszczać w krótkim czasie bez pozostałości, wrzucić do wody i już można je łatwo rozpuścić, również w lodowej wodzie, a więc jest przyjazny dla środowiska.
MarkaHJFH #ad
Producentbsdczy #ad

5. Namvo

#ad

Rozpuszczalne w wodzie, akcesoria wędkarskie 5 x 10 cm, Solid Bait, Namvo 100 sztuk torebek wędkarskich na karpi, PVA, Boilie Rig i karpi

#ad
Namvo #ad - Wskazówki: przynęta o niskiej zawartości wilgoci to najlepszy efekt. W opakowaniu. Jeśli chcesz zwiększyć szybkość zapadania, możesz przesunąć każde uwięzione powietrze i włożyć mały kamień do kieszeni przynęty lub dodać wyrafinowanie.

Nie skleja się w opakowaniu ani w trakcie użytkowania chyba że są naturalnie mokre. Trwałość: spawana, perforowana konstrukcja, niska pozostałość. Rozmiar: szerokość 5 cm, długość 10 cm, 100 szt. Nie należy klejać razem w opakowaniu lub w użyciu chyba że są naturalnie mokre. Proces pułapki: 1 napełnić przynętą, 3 pęknięcie worka, 2 wrzucić wodę, 4 aby puścić przynętę, łatwe napełnienie. Trwałość: spoiny, perforowana konstrukcja, niewielkie pozostałości. Jeśli zdecydujesz się na naszą torbę PVA, możesz cieszyć się tym procesem! .
MarkaNamvo #ad
ProducentNamvo #ad
Numer częściSPD13975
ModelSPD13975

6. Realure

#ad

Mączki rybnej, wędkowania 50 × 100 mm, pelletu, kukurydzy w puszkach, Realure 100 sztuk worków PVA do wędkowania karpi, szybko rozpuszczające się worki PVA do karpi, karmy

#ad
Realure #ad - Umożliwia szybkie łowienie ryb i jest również idealny do łowienia karpi. Nie sklejają się podczas pakowania i użytkowania. Atwa obsługanajpierw należy wlać przynętę i wrzucić ją do wody, a następnie worek szybko się rozpuści i uwolni przynętę, aby łatwo i skutecznie przyciągnąć ryby.

Chyba że są naturalnie wilgotne. Wielokrotne zastosowanie - worki pva mogą być używane do przynęt, przynęt na karpi, przynęty na karpi, wiązki przynęt, przynęty na pellet, akcesoriów wędkarskich dla karpi. Worki pva do łowienia karpi - wyprodukowane z wysokiej jakości materiału PVA, są rozpuszczalne, trwałe, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Opakowanie zawiera: otrzymasz 100 x 50 x 100 mm rozpuszczalnych w wodzie worków pva.

Szybkie rozpuszczanie worków pva - worki pva nadają się do szerokiego spektrum środowiska i są całkowicie rozpuszczalne w wodzie, również w zimnej wodzie poniżej 18 stopni Celsjusza i szybko rozpuszczają się w krótkim czasie 5 minut, bez pozostawiania śladów. Nie należy dotykać ich mokrymi dłońmi i nie lizać palców, aby je otworzyć. Ciesz się łowieniem ryb za pomocą muchy.
MarkaRealure #ad
ProducentRealure #ad
Waga0.11
GwarancjaNie.

7. Namvo

#ad

Rozpuszczalnych w wodzie, akcesoria wędkarskie 10 x 15 cm, PVA, przynęty wędkarskie i karpi, Namvo 50 sztuk toreb wędkarskich na karpi, solidne przynęty

#ad
Namvo #ad - Wskazówki: przynęty o niskiej zawartości wilgoci to najlepszy efekt. Proces odmierzania: 1 napełnić przynętą, 3 pęknięcia worka, 4 aby pozbyć się przynęty, łatwe napełnianie.

Wymiary: szerokość 10 cm, długość 15 cm, 100 sztuk w opakowaniu. Trwałość: spoiny spawane, perforowane wzornictwo, niewielkie pozostałości. Jeśli zdecydujesz się na naszą torebkę PVA, 2 wyrzucić wodę, możesz cieszyć się procesem. Nie przykleja się do opakowania lub w użyciu chyba że są w naturalny sposób mokro. Nie należy naklejać razem w opakowaniu lub w użyciu chyba że naturalnie są mokro. Trwałość: świń?hte, perforowane wzornictwo, niski powrót do pierwotnego kształtu. Jeśli chcesz zwiększyć ilość sinku, możesz przenieść powietrze zamknięte i włożyć mały kamień do kieszeni lub dodać do niego dopracowanie.
MarkaNamvo #ad
ProducentNamvo #ad
Numer częściSPD13976

8. Zerone

#ad

Zer one 50 sztuk rozpuszczalnych w wodzie wędkarskich przynęt PVA worek + 1 sztuka 20 m pleciony sznur Mesh Refill Stocking Boilie worek

#ad
Zerone #ad - Włóż w wodzie. 2. Rozpuszczalny w wodzie i przyjazny dla środowiska - wyprodukowany z materiału PVA. Zestaw składa się z woreczka pcw i stringów jest nietoksyczny, nie pozostawia śladów i jest przyjazny dla środowiska.

Rozpuszczanie w zimnej wodzie – worek siatkowy można szybko rozpuścić również w zimnej wodzie i szybko wnika w wodę, dzięki czemu idealnie nadaje się do łowienia karpi w całym sezonie. 3. Proces chwytania – 1. Torba lub sznurek pęka. Perfect combo – 50-częściowe kieszenie z siateczki w jednym opakowaniu spełniają Twoje wymagania w zakresie długiego użytkowania i są dostarczane ze sznurkiem PVA 20 m, aby spełnić różne wymagania. Zastosowanie - nadaje się do przynęt na ryby lub innych opłat, takich jak made, mikrogranulki, całe cząstki lub rozdrobnione przynęty itp. Napełnij przynętą.
MarkaZerone #ad
ProducentZer one #ad
Wysokość0.04
Długość7.48
Waga0.15
Szerokość3.15
Numer częściZeroneq0urcpkd9b

9. DragonX2

#ad

Akcesoria wędkarskie 16 × 8, worek wędkarski, worek PVA, DragonX2 100 sztuk worków PVA na akcesoria wędkarskie, torba na stałą przynętę, zestaw akcesoriów wędkarskich, szybkie rozpuszczalne w wodzie

#ad
DragonX2 #ad - Te worki do pakowania przynęt wędkarskich są wykonane z naturalnego i przyjaznego dla środowiska materiału skrobiowego PVA, który można w krótkim czasie całkowicie rozpuścić w zimnej lub ciepłej wodzie bez pozostawiania śladów. Dlatego są bardzo przyjazne dla środowiska. Umożliwia osiągnięcie większej ilości połowów.

Wygoda w przenoszeniu: torba wędkarska pva jest wyposażona w praktyczny haczyk, który można zawiesić na żyłce wędkarskiej w celu łatwego wdrożenia i obsługi. Podczas użytkowania należy wysuszyć ręce. Przyjazny dla środowiska materiał pva - rozpuszczalne worki lęgowe pva mają łącznie 100 sztuk. Rozpuszczalne w wodzie worki do gniazdowania - te worki są zaprojektowane tak, aby całkowicie rozpuszczały się w wodzie. Należy jednak pamiętać, że rozpuszczalny w wodzie worek rozpuszcza się w wodzie i może pomieścić tylko suche przynęty.

Worek pva jest mały, bardzo łatwy do przenoszenia i przechowywania, nie zajmuje dużo miejsca i może być używany zawsze i wszędzie. Mały rozmiar porów dzięki małym otworom worki te idealnie nadają się do trzymania przynęt razem. Może być stosowany do różnych przynęt, kukurydzy, dżdżownic, granulowanych przynęt i różnych zbiorników wodnych można wykorzystać do budowy gniazd. Atwa obsługakorzystanie z tych toreb jest proste i nieskomplikowane, nawet dla początkujących nie wymaga specjalnego szkolenia ani wyposażenia.
MarkaDragonX2 #ad
ProducentDragonX2 #ad
Gwarancjabrak

10. 4BIG.fun

#ad

Forma na karmę, kosz do łowienia karpi, kosz wędkarski, akcesoria wędkarskie, karmniki wędkarskie, przynęta rybna, wędkowania karpi, Makuschatnik kosz na karmę

#ad
4BIG.fun #ad - Sposób działania kosza na karmę makuschatnikową jest prosty i elegancki: w makucie zaciśnięty jest kawałek ciasta i mocowany za pomocą gumy. Uwaga: prezentowane na zdjęciu ciasto służy jedynie do celów ilustracyjnych i nie wchodzi w zakres dostawy. Szczególnie popularne podczas łowienia karpi, karasi i bruków. Waga: 60 g; wymiary: 6, 7 x 3, 4 x 2, 2 cm. Typ produktu: Makuschatnik-kosz na karmę do Makucha. Kosz na pokarm makuschatnik do wędkowania z ciastem olejnym ciasto wyciskane, znane również jako Makucha.
Marka4BIG.fun #ad
Producent4BIG.fun #ad