Top 10 Orange Squeezer Electric – Elektryczne wyciskarki do cytrusów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Moulinex

#ad

Moulinex PC603D10 elektryczna sokowirówka z systemem bezpośredniego serwowania | w zestawie 3 stożki prasujące | automatyczne włączanie/wyłączanie | system zatrzymania kapania | 100 W | stal

#ad
Moulinex #ad - Atwe czyszczenie, ponieważ wkład sitkowy i stożki prasy są zdejmowane i nadają się do mycia w zmywarce. Atwa w użyciu elektryczna wyciskarka do cytrusów z 3 stożkami do wyciskania różnych owoców: grejpfruta, pomarańczy, cytryny.

Automatyczne włączanie i wyłączanie wykrywa ciśnienie owoców. Wyciskarka do soków zawiera wkładkę sitkową dla uzyskania wyraźnych soków cytrusowych. Ergonomiczne wgłębienie na szklanki, zabezpieczenie przed kapaniem, osłona pokrywy i zwijanie kabla. Moc 100 w do przygotowywania dużych ilości. Bezpośredni system do łatwego nalewania i zapobiegania kapaniu do ochrony powierzchni roboczej.
MarkaMoulinex #ad
ProducentMoulinex #ad
Wysokość11.42
Długość8.27
Waga4.94
Szerokość6.69
Numer częściPC603D10
ModelPC603D10

2. Steinborg

#ad

Elektryczna wyciskarka do cytrusów | silnik Longlife | 300 W | stal nierdzewna | elektryczna wyciskarka do soków | automatyczna wyciskarka do cytrusów | nadaje się do mycia w zmywarce

#ad
Steinborg #ad - X gł. Dzięki gładkiej obudowie ze stali nierdzewnej i zdejmowanym częściom prasa jest łatwa do czyszczenia ręcznego. Nadaje się do wszystkich owoców cytrusowych: niezależnie od tego, limonki czy grejpfruty, cytryny, czy preferujesz pomarańcze, ta wyciskarka do cytrusów jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich owoców cytrusowych.

Atwe czyszczenie: nawet jeśli zdecydujesz się nie używać zmywarki, czyszczenie wyciskarki do cytrusów jest dziecinnie proste. Włączenie zdrowej świeżości do diety nigdy nie było łatwiejsze. Moc 300 w: dzięki mocy 300 w ta wyciskarka do cytrusów jest wystarczająco mocna, aby wycisnąć ostatnią kroplę soku nawet z najtwardszych owoców cytrusowych. Dzięki eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej nie tylko przyciąga wzrok w Twojej kuchni, które umożliwia bezproblemowe wydobywanie świeżego soku z cytryny, ale również wyjątkowo praktyczna i trwała. Nasza wyciskarka do cytrusów ze stali nierdzewnej to doskonałe urządzenie kuchenne, limonki, pomarańczy i grejpfruta.

Całkowicie rozkładana i nadaje się do mycia w zmywarce: ta wyciskarka do cytrusów została zaprojektowana z myślą o twojej wygody. Wszystkie części można łatwo rozłożyć i włożyć do zmywarki, co sprawia, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Nie musisz się martwić o uporczywe pozostałości lub ukryte narożniki. Atwe czyszczenie, nadaje się do wszystkich owoców cytrusowych 300 W Wymiary: 20 x 20 x 28 cm szer. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 300 W można bez trudu wydobyć sok z każdego owocu i to w krótkim czasie.
MarkaSteinborg #ad
ProducentSteinborg #ad
Numer części7050
Model7050

3. H.Koenig

#ad

Nie zawiera BPA, 160 W, sok z pomarańczy, cytryny, zapobiegająca kapaniu, automatyczna, 160 W, grejpfruta, nadaje się do mycia w zmywarce, srebrna, wydajna, cicha, szybka, H.Koenig Elektryczna wyciskarka do cytrusów AGR80

#ad
H.Koenig #ad - Atwe czyszczenie. System zapobiegający kapaniu. Mocne ramię dźwigni. Bardzo wydajny, 160 W. Nie zawiera BPA. Bardzo niski poziom hałasu. Wyjmowane części nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaH.Koenig #ad
ProducentH.Koenig #ad
Wysokość11.42
Długość6.1
Waga5.07
Szerokość8.07
Numer częściAGR80
ModelAGR80
GwarancjaProszę odwiedzić sekcję "Ogólne warunki handlowe" na naszej stronie pomocy, aby uzyskać więcej informacji.

4. Braun Household

#ad

Braun Household TributeCollection CJ 3050 BK wyciskarka do cytrusów, system zapobiegający kapaniu, czarna, 60 W, bezpośredni wylot soku, elektryczna wyciskarka do soków z automatycznym start-stopem

#ad
Braun Household #ad - Po zwolnieniu stożek zatrzymuje się. Automatyczne uruchamianie: łatwa obsługa. Atwe do czyszczenia: Łatwe i oszczędzające czas – wystarczy kilka ruchów, które można zdemontować z podstawy silnika z wyjątkiem bębna na sok można myć w zmywarce do naczyń.

Mocny: wydajny, a mimo to cichy – zapewnia szybsze rezultaty i bezproblemową obsługę. Atwe przechowywanie: w tym pakiecie znajduje się pokrywka ochronna, aby chronić wyciskarkę przed kurzem i mieć ją zawsze pod ręką. Proces wyciskania rozpoczyna się poprzez ściśnięcie owocu. Bezpośredni wyciek soku: prosty, lekki i praktyczny – świeży sok spływa bezpośrednio do szklanki.
MarkaBraun Household #ad
ProducentBraun #ad
Wysokość1.66
Długość5.25
Waga3.53
Szerokość0.31
Numer częściCJ 3050
ModelCJ3050BK
GwarancjaGwarancja producenta.

5. Russell Hobbs

#ad

Russell Hobbs Wyciskarka do pomarańczy i elektryczna prasa do cytrusów 2 automatyczne lewe i prawe obrotowe stożki do cytryn / pomarańczy, można myć w zmywarce, bez BPA, funkcja zatrzymywania kropel, wyciskarka do soków 22760-56

#ad
Russell Hobbs #ad - Powierzchnia wykonana z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej z aplikacjami z tworzywa sztucznego. Dwa kierunki obrotu dla maksymalnej wydajności soku. Osprzęt zaczyna się automatycznie obracać, gdy tylko zostanie przyłożone ciśnienie z góry. Wylewka z funkcją kroplówki na wysokości 13 cm. Zakres dostawy: 1x russell hobbs classics 22760-56 wyciskarka do cytrusów, 2x stożek prasowy, 1x pokrywa stożka prasowego, 1x łapacz soków.
MarkaRussell Hobbs #ad
ProducentRussell Hobbs #ad
Wysokość10.63
Długość6.38
Waga2.6
Szerokość6.61
Numer części22760-56
Model22760-56
Gwarancja24 Miesiące

6. Nutrilovers

#ad

Warzyw i owoców, * Green-Press Slow Juicer ze stali nierdzewnej 304 ślimak ze stali nierdzewnej nie zawiera BPA I niemiecka marka I cała wyciskarka do owoców, zwycięzca testu 2023, selera, uniwersalna

#ad
Nutrilovers #ad - Sokowirówka z wysokiej jakości wyciskarką ze stali nierdzewnej nie zawiera bpa – pozioma wyciskarka ze stali nierdzewnej wolna od BPA jest idealna do trawy pszenicznej, warzyw liściastych i innych trudnych do wyciśnięcia soku warzyw, selera wieloletniego/selera, ziół, soli.

Kilka części, które można szybko zmontować i zdemontować po wyciskaniu soku i umyć ręcznie lub w zmywarce do naczyń. Limak ze stali nierdzewnej 304. Nie zawiera bpa i jest trwały, idealny dla alergików. Sokowirówka pozioma z masywnym ślimakiem ze stali nierdzewnej 304. Substancje i witaminy. Idealnie nadaje się do zielonych soków. Części nadające się do mycia. En. Atwe i łatwe w czyszczeniu! W 100% wolny od BPA. Tylko 60 obrotów na minutę. Nasza wyciskarka Slow Juicer poziomo Cię przekona. Części nadają się do mycia w zmywarce.

Jeśli nie pogorszysz jakości soku, dzięki czemu sok ma czysty kolor, naturalny smak, to Green-Press Max jest Twoim pierwszym wyborem! Sokowirówka pozioma firmy nutrilovers wykorzystuje specjalną technologię Low Speed Pressing LSTS ze specjalnie długą wyciskarką i może powoli wyciskać sok, odżywczy. Atwa w montażu i łatwa w czyszczeniu – sokowirówka wolnostojąca jest trudna do zmontowania i trudna do czyszczenia? nie jest to stal szlachetna GREEN-PRESS MAX firmy Nutrilovers.
MarkaNutrilovers #ad
ProducentNutrilovers #ad
ModelGREEN-PRESS MAX EDELSTAHL

7. Taurus

#ad

Profesjonalny silnik AC, pojemnik 0,65 l, 2 stożki do wszystkich owoców cytrusowych, Taurus Amazing SQ601X elektryczna prasa dźwigniowa 600 W

#ad
Taurus #ad - Maksymalna łatwość użytkowania dzięki dźwigni z uchwytem Soft-Touch. Posiada 2 filtry: jeden ze stali nierdzewnej, a drugi z regulowanym regulatorem wytłoczyn. Ponadto jest wyposażona w dwa stożki różnej wielkości, aby móc wycisnąć wszystkie rodzaje owoców cytrusowych.

Wylewka z systemem zapobiegającym kapaniu. Elektryczna sokowirówka dźwigniowa 600 w z profesjonalnym silnikiem AC. Uzyskaj maksymalną ilość soku w prosty sposób i bez brudzenia rąk. Elektryczna prasa dźwigniowa 600 w, 2 stożki do wszystkich owoców cytrusowych, łatwe czyszczenie, pojemnik 0, zdejmowana, obudowa i filtr ze stali nierdzewnej, 65 l, profesjonalny silnik AC, zdejmowana.

Sokowirówka posiada nalewak z dwoma pozycjami. Jedna przechowuje sok w pojemniku o pojemności 0, 65 l, a druga umożliwia ciągłe nalewanie bezpośrednio do szklanki. Obudowa, filtr i lejek ze stali nierdzewnej zapewniają dłuższą trwałość.
MarkaTaurus #ad
ProducentTaurus #ad
Numer części924264000
Model924264000

8. LEBENLANG

#ad

LEBENLANG Elektryczna wyciskarka do cytrusów, 2 kierunki obrotu, wysoka wydajność – wyciskarka do pomarańczy, pomarańcze, 2 stożki, wyciskarka do, elektryczna wyciskarka do owoców, stal nierdzewna

#ad
LEBENLANG #ad - 2 stożki wyciskające – elektryczna wyciskarka do soków, 2 zmiennych rozmiarów jako zestaw nasadek do cytryn, automatyczne włączanie i wyłączanie – automatycznie rozpoznaje cytrynę pod ciśnieniem – idealnie pasuje również jako wyciskarka do pomarańczy, pomarańczy i limonek.

Zdejmowany pojemnik na sok – duży zbiornik xl 700 ml przezroczysty – Ø 12, wyciskarkach do limonek, cytrusach, 3 cm nadaje się również do użytku w gastronomii, chromowanych wyciskarek do pomarańczy i wyciskarki do cytrusów, elektrycznych wyciskarek do cytryn, nadaje się do mycia w zmywarce. Zdrowa i bezpieczna – elektryczna wyciskarka do pomarańczy cytryny bez BPA, idealna jako wyciskarka do owoców dla małych i dużych owoców cytrusowych w sek. Pyszny koktajl, sok z cytryny i sok pomarańczowy – maszyna wykonana z tworzywa sztucznego premium i stali nierdzewnej.

2 kierunki obrotu – optymalna sokowirówka dzięki 2 kierunkom obrotowym wyciskarka do soków pomarańczowych / wyciskarka do cytryn do gastronomii, cicha i nie zawiera BPA. Atwa do czyszczenia – profesjonalna wyciskarka do owoców w kolorze czarnym – tylko 3 części wyciskarki do cytrusów można czyścić elektrycznie w zmywarce do naczyń – plastikowy stożek, sitko i pojemnik wyciskarki do cytrusów nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaLEBENLANG #ad
ProducentCobus #ad
Wysokość7.87
Długość5.67
Waga1.47
Szerokość4.84
Numer częściLB389
ModelLB389

9. WMF

#ad

WMF STELIO elektryczna wyciskarka do cytrusów, stal nierdzewna Cromargan matowa/srebrna, wylot soku bezpośrednio do szklanki, 2 stożki

#ad
WMF #ad - Antypoślizgowe nóżki. Wyciskarka do cytrusów, stal nierdzewna. Wylot soku bezpośrednio do szklanki. Zamykany wylot z zabezpieczeniem przed kapaniem. Model wyprzedażowy. 2 stożki do wyciskania owoców o różnej wielkości.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość10.24
Długość5.91
Waga3.79
Szerokość6.3
Numer części6130241107
Model416030012
Gwarancja24 Miesięcy

10. Bestron

#ad

Silnik z dwoma kierunkami obrotu w lewo/prawo, Bestron Elektryczna wyciskarka do cytrusów i pomarańczy, pojemność: 0,7 litra, kolor: miedź, w zestawie 2 stożki wyciskające i pokrywki aromatyzujące, 40 W

#ad
Bestron #ad - Duża, takich jak grejpfruty, cytryny, limonki, automatyczna wyciskarka do cytrusów do szybkiego i świeżo wyciskanego soku z owoców cytrusowych, pomarańcze itd.

Przezroczysty pojemnik ze skalą na ok. Atwa i oszczędzająca czas obsługa: równomierne rozprowadzanie ciasta dzięki dużemu otworowi wylotowemu ok. 1 cm. 700 ml ciasta, przechowywanie również w lodówce/zamrażarce 0 do 10 °C. Atwe czyszczenie: zalecane mycie ręczne. Zakres dostawy: 1 wyciskarka do cytrusów bestron, wymiary: 15 x 19 x 20, materiał: tworzywo sztuczne/stal nierdzewna, moc: 40 W, waga: 0, pokrywka aromatyzująca, 5 cm, 7 l, sitko, 65 kg, 2 stożki wyciskające, pojemność: 0, kolor: miedź, ACJ350CO.
MarkaBestron #ad
ProducentBestron #ad
Wysokość7.87
Długość5.91
Szerokość7.48
Numer częściACJ350CO
ModelACJ350CO
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.