Top 10 Lock On Griffe – Uchwyty rowerowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DMR

#ad

DMR Uchwyty MTB Brendog FL Death zielone Rozm. Cienkie

#ad
DMR #ad - Wewnętrznie podklejany po zewnętrznej stronie uchwytu i pierścień blokujący po wewnętrznej stronie. Szerokość: 29, 8 mm. Miękka mieszanka gumy kraton, wersja wyścigowa w super miękkiej mieszance gumy "Race Day". Brendan fairclough Signature Lock-On uchwyt bez kołnierza. Trójczęściowy wzór gryfu: gofr, diament, grzyb.
MarkaDMR #ad
ProducentDMR #ad
Wysokość1.57
Długość8.27
Waga0.22
Szerokość4.72
Numer częściDMR-G-BREN2-THIN-C
ModelDMR-G-BREN2-THIN-C

2. Ergon

#ad

Uchwyty rowerowe Ergon GP1-L Ergo, L-XL, czarne/szare

#ad
Ergon #ad - Powierzchnia z 3 różnymi strefami chwytu. Zacisk z kutego aluminium. Wersje ze standardowymi przerzutkami. Kompatybilny z kierownicami z włókna węglowego. Atwy w montażu mechanizm zaciskowy.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.4
Szerokość2.36
Numer części42410005
Model42410005
GwarancjaBrak

3. ODI

#ad

ODI Uchwyty MTB Vans Lock On-System, czarne, 130 mm, D30VNB-B

#ad
ODI #ad - Odi uchwyty mtb vans lock-on - profil: podeszwy vans waffle design - w zestawie czarne zaślepki i pierścienie zaciskowe - Dzięki rozmieszczeniu i strukturze profilu podeszwy waflowej wyjątkowo poręczne i antypoślizgowe - System Lock-On - Długość: 130 mm - Kolory: s. Czarny, czerwony, biały.
MarkaODI #ad
ProducentODI #ad
Wysokość10.43
Długość17.91
Waga0.3
Szerokość13.39
Numer części59-8769K
ModelD3OVNB-B

4. ODI

#ad

Szare, 130 mm, ODI Uniseks – uchwyty Elite Pro dla dorosłych

#ad
ODI #ad - Struktura kratki zapewnia dodatkową stabilność. Jednostronne mocowanie zapewnia bardziej praktyczny uchwyt i lepszy komfort na uchwycie zewnętrznym. Zgłoszony do opatentowania materiał kompozytowy ODI zapewnia doskonałą amortyzację podczas uderzeń, bez konieczności rezygnacji z wytrzymałości. Podwyższona prążkowana wyściółka zapewnia najwyższą amortyzację uderzeń, bez uczucia zbyt dużego uchwytu. Wzmocnione zaślepki kierownicy wykonane z wytrzymałego materiału kompozytowego, zmniejszają zużycie uchwytu i przedłużają jego żywotność.
MarkaODI #ad
ProducentODI #ad
Wysokość1.25
Długość9.25
Waga0.26
Szerokość5.5
Numer częściD33EPH-B
ModelD33EPH-B
Gwarancjanie

5. Ergon

#ad

Czarno-szare i SKS Germany Topage, uchwyt na butelkę do rowerów, rozmiar L, do rowerów Touring i MTB, 18 x 10 x 10 cm, Ergon, Uchwyty rowerowe GP3 Lock-on, regularne kompatybilność

#ad
Ergon #ad - Produkt 2: nadaje się do stosowania na każdym rowerze: plastikowy uchwyt na butelki jest wszechstronny i optymalnie nadaje się do trekkingu, fitnessu, podróży, crossu, wyścigów i rowerów górskich. Produkt 2: regulowany haczyk umożliwia bezpieczne blokowanie butelek na napoje oraz standardowych butelek PET o pojemności 1 l – 1, 5 l, a dzięki wytrzymałemu tworzywu sztucznemu zapewnia maksymalną stabilność.

Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję komfortu dla wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownic. Produkt 1: indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować. Kompatybilny z kierownicami węglowymi. Produkt 2: rowerowy uchwyt na napoje z elastycznego tworzywa sztucznego: TOPCAGE firmy SKS Germany dzięki swojej lekkiej wadze wynoszącej zaledwie 53 g i doskonałemu wykonaniu jest idealnym uchwytem na butelki dla Twojego roweru.

Produkt 2: uchwyt na napoje topage oraz prawie wszystkie produkty SKS Germany są produkowane w Niemczech i tym samym stanowią przekonujący dowód jakości. Produkt 1: totalny komfort: dzięki serii gp palce, obolałe dłonie lub zmęczone przedramiona należą już do przeszłości. Zacisk zapobiega przekręcaniu się po montażu. Uchwyty gp biocork są produkowane w 40% z korka, który pochodzi z biologicznie certyfikowanej uprawy w Portugalii. Produkt 1: najczyste materiaŁy: uchwyt gp compound jest w 100% "made in germany" i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości.
MarkaErgon #ad

6. Sram

#ad

STANDARD, Sram Unisex uchwyt silikonowy pierścień blokujący Dh uchwyt, czarny

#ad
Sram #ad - Sram dh lockring uchwyty - materiał: silikon - długość: 130 mm - szerokość: 33 mm - Zacisk: Podwójne zaciskanie, Aluminium - Opcje kolorów: czarny / biały / czerwony - w zestawie zaślepki.
MarkaSram #ad
ProducentSRAM #ad
Wysokość10.43
Długość17.91
Waga0.33
Szerokość13.39
Numer częściHGS26001
Model00.7918.026.001
GwarancjaBrak gwarancji producenta

7. Ergon

#ad

Regularna kompatybilność, rozmiar L, do rowerów turystycznych i trekkingowych, czarne/szare, Ergon, Ergonomiczne uchwyty rowerowe z blokadą GP4 ze wsparciem Bar-End

#ad
Ergon #ad - Nie nadaje się do kierownic Gripshift lub karbonowych. Ergon omowy fullsize Barend z kompozytu szklanego z gumowaną powierzchnią chwytu. Uproszczony mechanizm zaciskowy. Optymalnie nadaje się do rowerów górskich, rowerów turystycznych.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.71
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10065
ModelGP4
GwarancjaBrak

8. Ergon

#ad

Ergon, GP1 Lock-on uchwyty rowerowe | kompatybilne z Rohloff/Nexus | do rowerów Touring i MTB | czarne | duże

#ad
Ergon #ad - Najczystsze materiały: uchwyt gp jest w 100% "made in germany" i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości. Indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować.

Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję w zakresie komfortu podczas wycieczek i wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownicy. Całkowity komfort: dzięki serii gp gołębi palców, bolące dłonie lub przemęczone przedramiona należą już do przeszłości. Gwarancja: 2-letnia ustawowa gwarancja na wady materiałowe i wykonawcze. Kompatybilny z kierownicami z włókna węglowego.

Uchwyty gp biokork są produkowane w 40% z korka, który pochodzi z biologicznie certyfikowanej uprawy w Portugalii. Oryginalny produkt: seria gp pochodzi z początku uchwytu skrzydłowego. Zacisk zapobiega skręcaniu się po montażu. Jedyny w swoim rodzaju kształt uchwytu rozkłada nacisk, odciąża nerw łokciowy i jednocześnie wspomaga odciążenie cieśni nadgarstka oraz eliminację bólu dzięki korekcji postawy dłoni.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.4
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10205
ModelGP1
Gwarancja24 Miesiące

9. Ergon

#ad

Do rowerów Touring i MTB, Ergon, GP3 Lock-on uchwyty rowerowe, rozmiar S, regularne kompatybilne, czarno-szare

#ad
Ergon #ad - Kompatybilny z kierownicami węglowymi. Całkowity komfort: dzięki serii gp palce, obolałe dłonie lub zmęczone przedramiona należą już do przeszłości. Indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować.

Jedyny w swoim rodzaju kształt uchwytu rozkłada nacisk, odciąża nerw łokciowy i jednocześnie wspomaga odciążenie tunelu nadgarstka oraz eliminację bólu poprzez korektę postawy dłoni. Zacisk zapobiega przekręcaniu się po montażu. Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję komfortu dla wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownic.

Gwarancja: 2-letnia ustawowa gwarancja na wady materiału i wykonania. Najczystsze materiały: uchwyt gp jest w 100% wyprodukowany w niemczech i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości. Uchwyty gp biocork są produkowane w 40% z korka, który pochodzi z biologicznie certyfikowanej uprawy w Portugalii. Oryginalny produkt: seria gp pochodzi z uchwytu skrzydełkowego.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.51
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10031
ModelGP3
GwarancjaBrak

10. DMR

#ad

DMR Brendog DeathGrip Lock-On uchwyty Ø 29,8 mm czarne

#ad
DMR #ad - Miękka mieszanka gumy kraton, wersja wyścigowa w super miękkiej mieszance gumy "Race Day". Brendan fairclough Signature Look-On uchwyt z kołnierzem. Szerokość: 29, 8 mm. Trzyczęściowy wzór uchwytu: gofr, diament, grzyb. Wewnętrznie podklejany po zewnętrznej stronie uchwytu i pierścień blokujący po wewnętrznej stronie.
MarkaDMR #ad
ProducentDMR #ad
Wysokość1.57
Długość8.27
Waga0.22
Szerokość4.33
Numer częściDMR-G-BREN-THIN-K
ModelDMR-G-BREN-THIN-K