Top 10 Gewürzgläser – Produkty biurowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TownStix

#ad

500 sztuk – 50 mm, etykiety samoprzylepne do opisywania, okrągłe naklejki z papieru typu kraftowego

#ad
TownStix #ad - Idealnie nadaje się do wszystkich projektów rękodzielniczych. Samoprzylepne naklejki. Wystarczy pisać na nich długopisami, ołówkami lub markerami. Piękne naklejki z brązowego papieru typu kraft. Doskonale przylega do kart, kartonów, opakowań i prawie wszystkich płaskich powierzchni. Rolka z 500 naklejkami. Rednica: 50 mm.
MarkaTownStix #ad
ProducentTownStix #ad
Numer częściKraft

2. Nord Tape

#ad

Nord Tape Samoprzylepne etykiety do opisywania słoików na przetwory, etykiety na przyprawy, 200 sztuk, okrągłe "Homemade", okrągłe etykiety na przyprawy, średnica 5 cm

#ad
Nord Tape #ad - Rozmiar: okrągły Ø 50 mm średnica 5 cm. Atwe do usunięcia – nie pęka. Należy zwrócić uwagę na montaż w temperaturze pokojowej. Nie pozostawiać żadnych nieporządnych pozostałości. Ilość: 200 sztuk wodoodpornych etykiet samoprzylepnych. Polecamy marker permanentny, ale można również użyć długopisu. Bardzo dobrze się klei. Atwe do opisania. Wodoszczelna, nadaje się do lodówki do -18°C. Można nakładać na puszki, szkło, butelki, farbę, metal, materiał jako wizytówki, tworzywo sztuczne, słoiki z dżemem, papier.
MarkaNord Tape #ad
ProducentNord Tape #ad
Wysokość2.52
Długość2.17
Szerokość2.52
Numer częściP01
ModelP01

3. HERMA

#ad

średnica 19 mm, Herma etykiety

#ad
HERMA #ad - Przyjazny dla środowiska i trwały: klej niezawierający rozpuszczalników, wybielany bez użycia chloru i z certyfikatem FSC. Zakres dostawy: 1280 x herma kolorowe kropki, Ø 19 mm, okrągłe, białe 32 arkusze po 40 etykiet. Można na nich pisać wszystkimi typowymi urządzeniami do pisania, nie nadają się do drukowania przy użyciu komputera. Do zaznaczania i podkreślania ważnych informacji i oznakowania o charakterze sygnałowym. Idealna na tablicę do przypinania i flipchart, prezentacje, spotkania, planery urlopu i przyjęcia towarów.
MarkaHERMA #ad
ProducentHerma #ad
Wysokość0.79
Długość9.45
Waga0.04
Szerokość5.91
Numer części2250
Model2250
GwarancjaAndere

4. Homety

#ad

Minimalistyczne – etykiety na przyprawy wodoodporne – etykiety do przechowywania czarne, Homety® Samoprzylepne etykiety na przyprawy 240 sztuk – naklejki okrągłe

#ad
Homety #ad - Nasze naklejki na przyprawy zapewnią porządek w Twojej kuchni i ułatwiają codzienne życie. Wysoka jakość – nie tylko nowoczesna, minimalistyczna i wysokiej jakości, ale również bardzo praktyczna.

Odciski palców dzięki zmywalnej naklejce z przyprawami. Wysoka jakość – przyciągają wzrok w każdej kuchni, nasze nowoczesne etykiety na przyprawy o ponadczasowym wzornictwie pasują do słoików na przyprawy, pojemników na przyprawy, regałów i szuflad wszelkiego rodzaju. Po 120 okrągłych naklejek Ø 3, 8 cm i 120 prostokątnych 3, 5 x 6 cm etykiet na przyprawy.

Atwe w użyciu – łatwo wykonane 240 samoprzylepnych, wodoodpornych i olejoodpornych etykiet na przyprawy. Od anyżu po cynamon, naklejki na wszystkie popularne i popularne przyprawy. Atwe i trwałe – nasze naklejki kuchenne są dziecinnie łatwe do odklejenia od arkusza naklejek, są odporne na rozerwanie i łatwe do przyklejenia.
MarkaHomety #ad
ProducentHomety #ad
Wysokość0.12
Długość9.96
Szerokość7.68
Numer częściH-LAB

5. Generisch

#ad

Wodoodporne, etykiety na przyprawy, Generisch Cooluck samoprzylepne etykiety na przyprawy, 40 x 40 mm, naklejki do opisywania, okrągłe, samoprzylepne z 2 pisakami, 252 czarne etykiety

#ad
Generisch #ad - Każda naklejka na przyprawy jest zmywalna i wodoodporna. Praktyczne - etykiety na słoiki na przyprawy są wykonane z wysokiej jakości winylu o matowej teksturze i szlachetnym wyglądzie, szczegółowym napisem. 252 etykiety na przyprawy - 120 gotowych etykiet + 132 etykiety do samodzielnego opisywania brakujących przypraw + 2 trwałe, wodoodporne pisaki, białe.

2 trwałe, wodoodporne pisaki sprężyna 1 mm. Wskazówka: po napisaniu należy odczekać kilka minut i upewnić się, zanim go dotkniesz. Zalety: trwała identyfikacja, całkowicie wodoodporna. Samoprzylepne etykiety do opisywania nadają się do kuchni, słoików na przyprawy, regałów, dżemów, słoików i pojemników na przyprawy.132 puste naklejki - 24 duże naklejki 84 x 35 mm, 36 średnich naklejek tablicowych 54 x 35 mm, 24 średnie okrągłe naklejki 54 x 54 mm, 48 małych okrągłych naklejek 40 x 40 mm o różnych unikalnych i stylowych wzorach.

Tylko 3 proste kroki: pisać, że atrament jest suchy, wodoodporne pisaki - 2 trwałe, obrać i przytrzymać.120 etykiet na przyprawy z różnymi napisami - 100 naklejek na przyprawy + 13 etykiet tablicowych na mąkę + 7 etykiet tablicowych na sól i cukier, rozmiar 4 cm okrągły. Można bezpiecznie używać w lodówce.
MarkaGenerisch #ad
ProducentCOOLUCK #ad
Waga0.37
Numer częściXLTZYUANXINGFBA

6. TownStix

#ad

Zmywalne, samoprzylepne, prostokątne naklejki tablicowe, 50 sztuk, wodoszczelna folia tablicowa – 15 x 10 cm, wielokrotnego użytku

#ad
TownStix #ad - Wietny do pisania. Samoprzylepna. Dobrze przylega do szkła, papieru, tworzywa sztucznego i większości powierzchni. Zmywalne. Powierzchnię należy czyścić wilgotną ką. Cznie 50 etykiet. Wymiary: 15 x 10 cm. 25 arkuszy z 2 etykietami. Idealnie nadaje się do pisania kredą lub markerem kredowym.
MarkaTownStix #ad
ProducentTownStix #ad
Wysokość5.91
Długość6
Szerokość0.01
Numer częściChalk
ModelChalk

7. GOTH Perhk

#ad

Do biura, etykiety adresowe, uniwersalne, etykiety do zamrażania, etykiety domowe, kuchni i dżemów, 38 x 19 mm, GOTH Perhk 600 sztuk samoprzylepnych etykiet

#ad
GOTH Perhk #ad - Zawartość dostawy: 15 arkuszy białych naklejek z etykietami, wystarczająco dużo do codziennego użytku. Gwarancja: wszyscy klienci mają 30-dniową obsługę zwrotu pieniędzy. Klienci mogą zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli zakup z jakiegokolwiek powodu nie jest satysfakcjonujący.

Każda mała, łącznie 600 etykiet, prostokątna etykietka ma wymiary 19 x 38 mm. Matowa powierzchnia nadaje się doskonale do pisania długopisami, ołówkami lub markerami. Nadaje się do opisywania szuflad, na półkach handlowych, probówek laboratoryjnych lub do stosowania w innych pojemnikach do identyfikacji zawartości i tak dalej. Szerokie zastosowanie: szerokie zastosowanie w codziennym życiu, biurze, może być stosowany w domu, szkole, pudełek do przechowywania, sklepach, segregatorów, w salonie paznokci itp.

Nie ponosisz żadnego ryzyka. Atwe w użyciu: samoprzylepne etykiety, łatwe do odklejenia i przyklejenia na większości powierzchni. Materiał: te naklejki z etykietami są wykonane ze standardowego papieru i kleju, nie odkształcają się, bezzapachowe i trwałe, są nietoksyczne, nie pękają ani nie odpadają łatwo.
MarkaGOTH Perhk #ad
ProducentGOTH Perhk #ad
Numer części#}#}#}6721
ModelA5

8. InStockLabels.com

#ad

100 etykiet na rolce o długości, 51 X 76 MM 2 X 3 cala, Braun siła Boże Narodzenie prezent na etykiecie naklejka

#ad
InStockLabels.com #ad - Każdej naklejki 2 x 3 cm to 51 x 76 mm szerokości. Może być stosowany do prezentów na święta, zaręczyny, baby imprezy, urodziny, wesela, dla panny młodej kabin prysznicowych, dankesaufk wątroby rzemiosło i. Jesteśmy przez producenta; nasze produkty są zawsze o wysokiej jakości. Wydrukowane na naturalny z papieru typu kraft. Otrzymujesz w sumie 100 etykiet na jednej rolce.
MarkaInStockLabels.com #ad
ProducentInStockLabels.com #ad
Waga0.23
Numer częściP9-18

9. AVERY Zweckform

#ad

30 arkuszy, owalne, 3 mm, naklejki idealne na słoiki na przetwory, 5 x 42, białe i 180 samoprzylepnych etykiet na butelki 63, słoiki na przyprawy,, AVERY Zweckform L6023REV-25 uniwersalne etykiety

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt 1: wyraźny obraz bez rozmazywania - gwarantowany przebieg pracy na wszystkich popularnych drukarkach potwierdzony laserem przez TÜV Süd bez pozostawiania osadów kleju. Produkt 2: idealny do każdego rodzaju etykietowania lub opisywania - od słoików z dżemem, pudełek do przechowywania lub szuflad po oznaczanie materiałów biurowych, samodzielnie wykonanych, teczek lub dokumentów.

Produkt 2: wyraźny obraz bez rozmazywania - gwarantowany ciągły przepływ na wszystkich popularnych drukarkach laserowych i atramentowych bez pozostawiania osadów kleju. Produkt 2: 180 samoprzylepnych, 5 x 42, owalnych naklejek w formacie 63, 3 mm – z najwyższą siłą klejenia na różnych podłożach – w razie potrzeby można je łatwo usunąć bez pozostałości kleju. Produkt 1: produkt przyjazny dla środowiska / przedsiębiorstwo neutralne pod względem emisji CO²: papier certyfikowany FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów - emisje CO2 w siedzibie firmy kompensowane przez projekty klimatyczne.

Produkt 1: 630 białych, 5 x 38, odklejających się etykiet w formacie 63, 1 mm – z najwyższą siłą klejenia na różnych podłożach – bezpłatna dodatkowa zawartość w opakowaniu: plus 5 arkuszy 105 etykiet. Produkt 1: wykorzystaj naklejki do tymczasowego oznaczania produktów, dokumentów lub dokumentów. Produkt 2: produkt przyjazny dla środowiska / przedsiębiorstwo neutralne pod względem emisji CO²: papier certyfikowany FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów - emisje CO2 w siedzibie firmy kompensowane przez projekty klimatyczne. Pewna przyczepność, ale w razie potrzeby można je ponownie zdjąć – bez pozostałości kleju.
MarkaAVERY Zweckform #ad

10. fioniony

#ad

Naklejki mieszane, na arkuszu A4, z serduszkiem i napisem „Made with love”, z polem do samodzielnego wypełnienia,okrągłe, na prezenty na różne okazje, 24 szt.,w 6 różnych kolorach, średnica 4 cm

#ad
fioniony #ad - 24 samoprzylepne naklejki na prezenty idealnie nadają się na każdą okazję:chrzest, szklanych butelek, Boże Narodzenie mogą być używane jako „znak firmowy” do ozdabiania i dekorowania domowej roboty dżemów na prezent, słoików na przetwory, ślub, pojemników na przyprawy, domowej roboty sosów, urodziny, ciasteczek, szklanek oraz prezentów. Do zaklejania karteczek z pozdrowieniami i torebek z prezentami. 1 arkusz a4 z 24 papierowymi naklejkami matowy papier, śr. -. 4 cm, okrągłe. -.
Markafioniony #ad
ProducentTina Frankenstein-Börlin #ad
Numer części41_01_10_43_151