Top 10 Car Tyre Air Pump – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOPEAK

#ad

Topeak Joe Blow Sport III pompa stojąca, żółta

#ad
TOPEAK #ad - Nowy, większy miernik w stylu chronografowym – średnica 7, 6 cm. Nowa podwójna głowica DX Hammer typu działa na zaworach Presto i Schradera. Maksymalne ciśnienie: 160 psi/11 bar. W zestawie igły do piłek i bąbelków.
MarkaTOPEAK #ad
ProducentTopeak #ad
Wysokość4.6
Długość26.8
Waga3.7
Szerokość10
Numer częściTJB-S6
ModelTC2262B

2. KIMBONNI

#ad

Idealna do samochodu,, pompka rowerowa, również jako latarka, kompresor powietrza, Elektryczna pompka powietrza, akumulatorowa, 150 psi, cyfrowy wyświetlacz, sprężarka powietrza z korpusem aluminiowym

#ad
KIMBONNI #ad - Unikaj ukrytego niebezpieczeństwa zbyt wysokiego lub zbyt niskiego ciśnienia w oponach. Nadaje się do pompowania rowerów, poduszek powietrznych, motocykli, piłek, samochodów itd. Profesjonalna i bezpieczna obsługa wysokiej jakości - fivangin stara się zapewnić profesjonalną pompkę powietrza doskonałą wydajność.

Można go używać bez obaw. Dostarczany z 4 różnymi dodatkowymi dyszami. W zakres dostawy wchodzi młotek bezpieczeństwa, który nadaje się do sytuacji awaryjnych na świeżym powietrzu. Po osiągnięciu wstępnie ustawionej wartości ciśnienia pompowanie zatrzymuje się automatycznie. Akumulator 6000 mah i kompletne nadmuchiwane akcesoria- ta bezprzewodowa pompka powietrza ma wbudowany akumulator 6000 mah i nie wymaga zewnętrznego zasilania do pompowania. Może wyświetlać 360 stopni bez martwego kąta, wyraźnie pokazuje 4 różne jednostki Psi, bar, kg / cm² i może przełączać 5 trybów pompowania za pomocą jednego przycisku.

Szybkie nadmuchiwanie i przenośny rozmiar - elektryczna pompka rowerowa fivangin jest wyposażona w precyzyjny cylinder ze stopu, 3 bara, dzięki czemu opony mogą być szybko napompowane. Można go nosić samochodem i bez problemu włożyć do walizki lub plecaka. Wstępnie ustawione ciśnienie w oponach i automatyczne wyłączanie- mini pompka posiada wbudowaną funkcję ciśnienia w oponach. Akumulator jest szybko i wygodnie ładowany za pomocą złącza typu C.
MarkaKIMBONNI #ad
ProducentKIMBONNI #ad
Numer części774049282016

3. Grapsa

#ad

Adapter objętościowy, Torba na pompkę rowerową Bosch mini kompresor EasyPump. pudełko do przechowywania, adapter do wentylu Presta tylko skrzynka do, kabel USB, igła do piłki, torba transportowa

#ad
Grapsa #ad - Pompę bosch easy można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Kolor torby rowerowej na pompkę odpowiada kolorowi akumulatorowej pompy rowerowej. Można je łatwo przenosić w każdej chwili lub powiesić na ścianie, rowery, można ją łatwo włożyć do plecaka i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Mocny i gładki zamek błyskawiczny ułatwia wyjmowanie mini kompresora i zapewnia szczelną ochronę kompresora akumulatora.

Torba rowerowa z pompką powietrza jest mała i kompaktowa, z mocną linką ręczną. Możesz łatwo nosić pompkę rowerową, piłki i małe zabawki wodne. Elektryczna pompka rowerowa umożliwia przechowywanie maszyny i akcesoriów w przenośnym miejscu, takich jak kabel USB, dzięki czemu w każdej chwili można znaleźć potrzebne akcesoria. Atwa do przenoszenia: sprężarka akumulatorowa jest kompaktowa i lekka, aby w każdej chwili napompować opony samochody, 5 x 10, oszczędzając miejsce. Wymiary zewnętrzne: 30, motocykle, 5 cm. Pudełko na kompresory jest małe i kompaktowe, łatwe do włożenia do plecaka i nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Samochodowa walizka do przechowywania z pompką powietrza jest wyposażona w zdejmowany pasek na rękę, który można w każdej chwili łatwo przenosić lub zawiesić na ścianie, oszczędzając miejsce. Wytrzymała torba na pompkę powietrzną z akumulatorem: uchwyt do przechowywania rowerowej pompy powietrza wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który jest pyłoszczelny i odporny na upadki oraz może w najlepszy sposób chronić Twoją elektryczną pompkę rowerową i w ten sposób wydłużyć jej żywotność. Tylko pudełko.
MarkaGrapsa #ad
ProducentGrapsa #ad
Waga0.31
Numer częścieasy pump-gs0728
Modeleasy pump-gs0728

4. LEXIN

#ad

LEXIN P5 elektryczna pompka powietrza, motocykla, piłek, wózka inwalidzkiego, sprężarka akumulatorowa, samochodu, 10,3 bar, 5000 mAh, przenośna pompka do opon do roweru, skutera

#ad
LEXIN #ad - Bardzo poręczny i nadaje się do zabrania w podróż. Idealna w podróży: mała i lekka pompka powietrza. Po podłączeniu do mierzonego artykułu LEXIN P5 wyświetli aktualną wartość ciśnienia powietrza. Dzięki tej funkcji pompa zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu wstępnie ustawionego ciśnienia.

Inteligentna sprężarka z funkcją automatycznego zatrzymania: sprężarka lexin p5 posiada 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza. Waga: 500 g. Bezpłatna usługa wymiany jest oferowana w okresie gwarancyjnym, 79 x 5, 25 x 10, jeśli wystąpi problem z jakością produktu. Kompresor akumulatorowy lexin jest praktyczny również dla użytkowników wózków inwalidzkich, którzy mogą napełniać swoją oponę w pozycji siedzącej. Duża bateria 5000 mah: przy pełnym naładowaniu kompresor lexin p5 może napompować opony rowerowe 24 razy, 20 razy nadmuchać opony motocyklowe, czerwone -- od 10% do 25%, opony samochodowe 13 razy lub napompować piłkę 70 razy.

Akumulatorowa pompka powietrza: w zakres dostawy wchodzi wąż z zaworem samochodowym i adapterem presta i igła do piłki do pompowania opon rowerowych, skuterowych i motocyklowych oraz piłek. Można również wybrać wartość zadaną dla ciśnienia w barach lub amerykańską jednostkę psi pounds per sqare cale. Zielone - więcej niż 65% mocy, żółte - od 25% do 65%, czerwone migające - więcej niż 10%. Maksymalne ciśnienie robocze pompy powietrza LEXIN P5 obejmuje solidne ciśnienie 10, 3 bar / 150 psi.
MarkaLEXIN #ad
ProducentLEXIN #ad
Wysokość1.5
Długość6.4
Waga1.1
Szerokość2.7
Numer częściLEXIN-P5
ModelLX-P5
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Xiaomi

#ad

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 2 – przenośna sprężarka powietrza 0,2 – 10,3 bar / 3-150 psi, akumulator 2000 mAh, 14,4 Wh, 6 trybów, kolor czarny wersja ES, ładowanie USB-C

#ad
Xiaomi #ad - Może napompować pustą oponę w ciągu zaledwie 8 minut. Ustaw raz i pożegnaj się. Sześć różnych trybów spełnia wszystkie potrzeby.

Lekki i poręczny. Można go przechowywać w plecaku, stylowy i zajmuje mało miejsca. Maksymalne ciśnienie nadmuchiwania do 150 psi. Jego proste wzornictwo i waga ok. 25% szybsza niż sprężarka 1s. Pompowanie opony rowerowej trwa zaledwie 86 sekund. 3 godziny. 490 g sprawia, w samochodzie lub w domu. Akumulator litowy 2000 mah 14, 4 Wh. Czas ładowania: ok. W trybie ręcznym można zapisać wartości ciśnienia. Sześć wstępnie ustawionych trybów pompowania. Jest kompaktowy, że jest łatwy do przenoszenia.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość4.84
Długość2.95
Waga1.08
Szerokość1.77
Numer części6941812720974
ModelBHR7112GL
GwarancjaDwa lata gwarancji.

6. LEXIN

#ad

Samochodu, sprężarka powietrza do roweru, mini pompka do opon, piłek, 10,3 bar, motocykla, kompresor akumulatorowy, 4000 mAh, LEXIN P4 elektryczna pompka powietrza, przenośna pompka do roweru, 150 psi

#ad
LEXIN #ad - 24 miesiące gwarancji: my lexin staramy się zapewnić najlepszą lesitung dla sprężarki akumulatora i akcesoriów motocyklowych. Oświetlenie led: kompresor akumulatorowy lexin p4 może być używany jako latarka i posiada 3 tryby oświetlenia, zawór amerykański, tryb migania i tryb SOS.

Jako powerbank: elektryczna pompka powietrza to tylko pompka do opon, podróż, jazdę na rowerze, ale również mobilny powerbank do ładowania telefonu. Przenośna pompka powietrza i ultra waga: kompaktowa i smukła konstrukcja naszej pompki powietrza P4 jest idealna w podróży o wadze zaledwie 427 g i rozmiarze 15, 8 x 4, 5 x 6, 2 cm, aby łatwo zmieścić się w plecaku lub bagażu. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub naszego sklepu. Wielofunkcyjność: pompka powietrza p4 z dużym wyświetlaczem led oferuje 3 różne adaptery, motocykla, roweru, a mianowicie tryb oświetlenia, francuski adapter dyszy i igłę do piłki, może w kilka minut bez problemu napompować i zatrzymać opony z samochodu, skutera i piłki.1

150 psi i szybkie nadmuchiwanie: elektryczna pompka lexin p4 posiada akumulator 4000 mAh i zapewnia maksymalne ciśnienie 150 PSI/10, 3 bara. Ta pompka nadaje się jako praktyczne wyposażenie awaryjne na wycieczkę, kemping itd. Pompa powietrza szybko napełnia oponę o 18-20 l w ciągu minuty.
MarkaLEXIN #ad
ProducentLEXIN #ad
Wysokość1.7
Długość6.1
Waga0.94
Szerokość2.7
Numer częściLEXIN-P4
ModelLX-P4
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Feolaviy

#ad

Kompresor, 7500 mAh, 150 psi, Elektryczna pompka powietrza – akumulatorowa, akumulator, przenośna sprężarka z cyfrowym wyświetlaczem LCD Pressure czarna

#ad
Feolaviy #ad - Akumulatorowa pompka powietrza 7800 mah o dużej pojemności akumulatora: nasza elektryczna pompka powietrza jest wyposażona w wydajny akumulator 7800 mAh i nigdy nie musisz się martwić, gdy opona zostanie ponownie napompowana. Rozmiar opony 205/55r16 -36 PSI wynosi mniej niż 6 minut. Szybkie nadmuchiwanie 2, elektryczna pompa powietrza z wydajnym silnikiem, osiąga prędkość obrotową do 21 000 obr. Min, 5 razy: nasza przenośna sprężarka powietrza, co może wynosić 29-36 psi lub 0 pompowania w ciągu zaledwie 1 minuty.

Wskazówka: hałas wytwarzany przez elektryczną pompę powietrza wynosi około 85 decybeli, że akumulator się wyczerpie, co odpowiada hałasowi wytwarzanego przez ten sam typ elektrycznej pompy powietrza na rynku, co jest normalne. Kabel do ładowania samochodu ma długość do 3 m, jest bardziej przenośny w obsłudze. Wskaźnik ciśnienia w oponach: ta elektryczna pompa powietrza może jednocześnie wyświetlać istniejące ciśnienie w oponach i wstępnie ustawione ciśnienie w oponach, aby ustawić tryb nadmuchiwania rower/samochód/piłka, bar, kPA i KG/CM², co jest łatwiejsze w obsłudze; sprężarka akumulatorowa jest wyposażona w 4 jednostki ciśnienia powietrza: PSI, tryb pamięci, aby spełnić różne wymagania. Mobilna pompa energetyczna: ale to jeszcze nie wszystko – ta elektryczna pompka powietrza może być również używana jako mobilne zasilanie, dzięki czemu można ją ładować w podróży.

Automatyczne wyłączanie: wyposażony w wstępnie ustawioną funkcję ciśnienia w oponach, ustawiona wartość zatrzymuje się automatycznie, co pomaga uniknąć nadmiernego pompowania i uwolnić ręce. Wyposażona w ultrajasne światło led z 3 trybami normalny/sos/miganie, może być obsługiwany również w nocy; maksymalne ciśnienie nadmuchiwania wynosi 150 PSI/10 bar, aby spełnić różne wymagania dotyczące nadmuchiwanych produktów. Dwa rodzaje zasilania: elektryczne pompy powietrza są wyposażone w dwie metody zasilania, w tym zasilanie bezprzewodowe i dc 12 V dla elektronicznego niedopałki papierosa, co sprawia, o 16 cm dłuższej niż tradycyjne modele, aby zapewnić wystarczającą przestrzeń roboczą.
MarkaFeolaviy #ad
ProducentFeolaviy #ad
Wysokość6.34
Długość2.56
Szerokość1.89
Numer części1226-caraotu-A09001

8. Xiaomi

#ad

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 35115

#ad
Xiaomi #ad - Szybkie i nieskomplikowane ładowanie przez interfejs USB typu C w czasie krótszym niż 3 godziny. 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza. Dzięki kompaktowej konstrukcji idealny towarzysz w podróży. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz do wyświetlania poziomu ciśnienia i ustawionego trybu. Wydajne i precyzyjnie regulowane ciśnienie do 150 psi zapewnia optymalne napełnianie opon rowerowych, motorowych, samochodowych i piłek.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość1.77
Długość4.88
Waga1.06
Szerokość2.8
Numer częściMJCQB05QJ
ModelMJCQB05QJ
Gwarancja24 miesiące ustawowej gwarancji

9. BV

#ad

BV Pompka rowerowa, Presta i Schrader, automatycznie odwracalna, ergonomiczna pompa stojąca z barometrem i inteligentną głowicą zaworu, żółta, 11 barów

#ad
BV #ad - Konstrukcja z podwójnym zaworem, głowica zaworu umożliwia łatwe przełączanie między zaworem Presta i Schradera bez ucieczki powietrza. Bardzo długi wąż z przegubem obrotowym 360 stopni ułatwia pompowanie. Stabilny i trwały: aluminiowy trzonek z ergonomicznym, wygodnym uchwytem. Prędkość nadmuchiwania – maksymalne ciśnienie 11 bar. Koniec z wymianą głowic zaworów. Dokładne dopasowanie i bardzo szeroki barometr, łatwy do odczytania i pomoże Ci uzyskać pożądany nadruk.
MarkaBV #ad
ProducentBV #ad
Wysokość5
Długość24
Waga2
Szerokość9.5
Numer częściBV-GF-PARENT
ModelBV-GF55P

10. 8acht

#ad

Do samochodu, francuski SV Sclaverand DV, 2 sztuki, żółty, mosiądz, Schrader Presta Dunlop, breloczek do kluczy, wentyl Dunlop, 8acht Adapter do wentylu rowerowego, zestaw akcesoriów

#ad
8acht #ad - Praktyczny łańcuszek na klucze – można go łatwo przymocować do pęku kluczy, dzięki czemu adapter rowerowy jest zawsze przy sobie. Inne zastosowania: sprężarka elektryczna do samochodu, pompowanie powietrza za pomocą ciśnieniomierza w oponach do stacji benzynowej w pobliżu.

Dobra jazda! - dzięki zestawowi adapterów do wentyli firmy 8acht można dopasować niepasujący wentyl rowerowy, wentyl samochodowy i wygodnie napełnić powietrzem. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu zestaw akcesoriów rowerowych będzie długo towarzyszyć. W porównaniu z innymi bez łańcuszka lub z osobnym pudełkiem jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Wysokiej jakości materiał: mosiądz – nasze uniwersalne akcesoria rowerowe są wykonane z mosiądzu, który jest odporny na korozję i trwały.

Pasuje do 3 najczęściej używanych zaworów – za pomocą naszego zestawu adapterów do pomp rowerowych można dopasować niepasujące zawory do pomp rowerowych, pomp powietrza, pomp stojących lub stacjach powietrznych do kolumn na stacjach benzynowych. Na stacji benzynowej za pomocą kompresora można ustawić żądane ciśnienie powietrza. Dzięki temu zgubienie lub zgubienie jest wykluczone. Następnie można np. Szybki i łatwy montaż – poprzez odkręcenie nasadki zaworu i przykręcenie adaptera.
Marka8acht #ad
ProducentFreeCom GbR #ad
Wysokość0.28
Długość0.59
Waga0.02
Szerokość0.28
Numer części8001-CHN-0001