Top 10 Baker Ross Bastelset – Dziecięce zestawy do zabawek z papieru

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Baker Ross

#ad

Baker Ross ręce papierowe w kolorze skóry 56 sztuk – ręce papierowe w różnych kolorach skóry – dla dzieci do zdobienia

#ad
Baker Ross #ad - Ozdobione filcem, ruchomymi oczami, flamastrami i przędzą nie wchodzą w zakres dostawy. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. 14 x 13 cm i są wykonane ze stabilnego papieru. Nadają się znakomicie do dekorowania salonu lekcyjnego, tablicy do przypinania, do produkcji zabawek i wielu innych. Wstępnie wycięte wielokulturowe wycięcia kolorystyczne stanowią zabawne uzupełnienie różnych zajęć edukacyjnych.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.39
Długość8.46
Waga0.2
Szerokość5.91
Numer częściAW759
ModelAW759

2. Baker Ross

#ad

Baker Ross FC256 szablony bożonarodzeniowe – 8 sztuk, akcesoria bożonarodzeniowe dla dzieci, nadające się do prania szablony z tworzywa sztucznego do malowania i majsterkowania z dziećmi

#ad
Baker Ross #ad - Majsterkowanie bożonarodzeniowe dla dzieci: nieskończenie wiele radości z majsterkowania dla małych i dużych dzieci dzięki tym wspaniałym szablonom. Każdy szablon ma wymiary 14, 5 cm x 13, 5 cm. Szablony są łatwe do wycierania i dlatego mogą być ponownie użyte.

Wszystkie produkty są zgodne z ogólnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa produktów i zaleceniami odnośnie wieku użytkownika. Szablony dla dzieci: dzięki temu wspaniałemu zestawowi bożonarodzeniowemu możesz kolorowo projektować i dekorować zeszyty, kartki i obrazy. Zestaw zawiera: 8 x szablony z tworzywa sztucznego w 8 różnych motywach bożonarodzeniowych.

Wykonane przez ekspertów: baker ross od ponad 40 lat projektuje i dostarcza artykuły artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki dla szkół, grup i rodziców. Zestaw do majsterkowania dla dzieci: ten zestaw nadaje się doskonale do szkół, przedszkola, urodzin dziecka lub samemu w domu. Użyj naszych gotowych mieszanych kolorów, kredek, flamastrów lub pisaków dekoracyjnych sprzedawane oddzielnie.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.2
Długość8.3
Szerokość5.9
Numer częściFC256
ModelFC256

3. Baker Ross

#ad

Zawieszki na drzwi, zestaw do majsterkowania dla dzieci – 5 sztuk, Baker Ross AX487 Drewniane figurki bożonarodzeniowe, świąteczne zestawy kreatywne i materiały do majsterkowania dla, do malowania

#ad
Baker Ross #ad - Baker ross jest skierowany do różnych grup wiekowych i pozostawia klientom ocenę, czy dziecko jest wystarczająco duże, aby pomieścić dany przedmiot. Każdy ma 25 cm wysokości i składa się ze sklejki 3 mm. Nie wchodzą w zakres dostawy.

Yczymy wiele radości podczas majsterkowania w domu, w szkole niedzielnej, w klasie lub nawet z przyjaciółmi. Gotowy do majsterkowania: przygotuj materiały do majsterkowania. Rzemiosło na boże narodzenie: Święty mikołaj proszę zatrzymać się tutaj! Dzięki tym zawieszkom na drzwi Święty Mikołaj na pewno minie w tym roku. Pokoloruj i udekoruj wstępnie wydrukowane motywy naszymi dekoracyjnymi pisakami, farbami, klejnotami, naklejkami, szablonami itp.

W każdym opakowaniu: 5 tabliczek na drzwi z następującymi znakami: Święty Mikołaj i jego pomocny elf, pingwin i wiele innych. Bezpieczeństwo przede wszystkim: wszystkie zabawki i produkty baker ross podlegają przepisom CE i ogólnym przepisom bezpieczeństwa produktów. Dekoracje bożonarodzeniowe: to proste rękodzieło bożonarodzeniowe jest wspaniałą aktywnością przed wielkim świętem.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.59
Długość12.99
Szerokość6.89
Numer częściAX487
ModelAX487

4. Baker Ross

#ad

Baker Ross Mix & Match zestaw do majsterkowania z dekoracyjną zawieszką „bałwanek” opakowanie zawiera 6 – sztuka bożonarodzeniowa i rzemiosło rękodzielnicze

#ad
Baker Ross #ad - Gotowe rzemiosła mają 13 cm. Kreatywne dzieci pokochają dekorowanie własnych ozdób bożonarodzeniowych. Każdy zestaw do majsterkowania zawiera szablony z gumy porowatej, samoprzylepną dekorację z gumy piankowej i kolorową tasiemkę. Wystarczy wybrać swój ulubiony kolor i przykleić je ponownie, połączyć taśmę i udekorować cały dom. Nasza kolekcja bożonarodzeniowych powstała w kawałkach – czy możesz ją przynieść do środka? Z instrukcją obsługi nie jest wymagany klej.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.98
Długość9.25
Szerokość5.91
Numer częściAT160
ModelAT160

5. Baker Ross

#ad

Mieszanie i łączenie, 8 sztuk, średni, straszna sztuka i rzemiosło, zestaw do majsterkowania, Baker Ross AW189 nietoperz, ornamenty dla dzieci

#ad
Baker Ross #ad - Uniseks i idealny dla chłopców i dziewcząt, dzieci i młodzieży jako rękodzieło lub projekty DIY. Atwa obsługa: rzemieślnicze dzieci będą cieszyć się tworzeniem nietoperzy za pomocą tych okropnych dekoracji na Halloween.

Zakres dostawy: każdy zestaw zawiera szablony piankowe dla nietoperzy, czerwonym, samoprzylepne elementy piankowe, ruchome oczy i taśmy do zawieszenia. W przypadku niektórych produktów mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Każdy gotowy nietoperz mierzy 12 cm. Wyprodukowane przez ekspertów: baker ross od ponad 40 lat projektuje i dostarcza najlepsze materiały artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki dla szkół, grup i rodziców.

Nietoperze są dostępne w 4 różnych wzorach: żółtym, niebieskim i fioletowym. Spersonalizowana zabawa: dynie do malowania w sam raz na słodycze lub psikusy. Wszystkie produkty są zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów. Rękodzieło na halloween: stwórz przerażające dekoracje nietoperza dzięki naszym uporządkowanym pracom rzemieślniczym na Halloween dla dzieci.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość11.02
Długość0.98
Waga0.13
Szerokość11.02
Numer częściAX189
ModelAX189

6. Baker Ross

#ad

4 sztuki, kreatywna sztuka i rzemiosło dla dzieci do opowiadania historii, Baker Ross Zestawy do drzwi syrenki 4 sztuki i AX667 zestaw do drzwi z jednorożcem, majsterkowania i tworzenia

#ad
Baker Ross #ad - Idealny do prac szkolnych, majsterkowania w domu i wielu innych. Produkt 2: zestawy do majsterkowania dla dzieci: co znajduje się za drzwiami wróżki? Magiczny świat, który chcesz odkryć! Mali artyści pokochają ten pomysłowy design, puste drzwi z pianki, które oczarują ich ducha.

Produkt 1: Zabawa z syrenką. Produkt 2: puść wodze fantazji: dzieci będą się dobrze bawić projektowaniem i dekorowaniem tych wróżek samoprzylepnymi elementami piankowymi i puścić wodze fantazji. 4 wzory. Produkt 1: 13 x 10 cm, jasne, kolorowe kolory. Wymiary: 15 x 13 cm. Produkt 2: zakres dostawy: wystarczy złożyć i udekorować dołączonymi samoprzylepnymi elementami piankowymi.

Idealnie nadaje się do aktywności na imprezie lub noclegu. Produkt 1: 3 różne motywy. Produkt 2: wszechstronne zastosowanie: ten zestaw do majsterkowania dla dzieci jest idealny do rozpoczęcia projektu, zajęć grupy rzemieślniczej, który mogą samodzielnie zaprojektować. Produkt 1: Wykonany z gumy piankowej. Postaw je na drzewie lub ścianie, aby wpuścić wróżki. Niebieskie włosy, zielone i różowe włosy syrenki.
MarkaBaker Ross #ad

7. Baker Ross

#ad

Baker Ross Zestaw do majsterkowania z magnesami na dinozaury, średni, do projektów artystycznych dla dzieci 8 sztuk

#ad
Baker Ross #ad - W każdym opakowaniu: tak łatwe do wykonania. Mini magnesy sztuka i rzemiosło: nasze zestawy do rzemiosła piaskowego dla dzieci doskonale nadają się jako aktywność w deszczowy dzień, impreza artystyczna, jako projekt rzemieślniczy, prezent dla dzieci lub po prostu jako nieskomplikowane rękodzieło.

Zabawa z majsterkowania: trudno uwierzyć, kiedy te prehistoryczne bestie wędrowały po kraju, że nadszedł czas, ale teraz możesz je odtworzyć w całej okazałości dzięki naszym fajnym mini magnesom. Zaprojektuj własny: nasz samolot zabawka jest doskonała dla najmłodszych, aby udekorować własne zajęcia jako imprezy dla dzieci, rzemiosło artystyczne w klasie lub indywidualne majsterkowanie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: wszystkie zabawki i produkty Baker Ross podlegają przepisom CE i ogólnym przepisom bezpieczeństwa produktów. Po złożeniu każdy magnes na lodówkę mierzy 10-13 cm 3, 9-5, samoprzylepną mieszankę piankową oraz pasujące części i magnesy, 1 cala. Każdy zestaw zawiera wystarczającą ilość szablonów piankowych, aby stworzyć 8 dinozaurów. Jako zabawka edukacyjna pomaga zręczności, gdy koncentrujesz się na własnych kreacjach.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.79
Długość9.25
Szerokość6.89
Numer częściAT727
ModelAT727

8. Baker Ross

#ad

Dla dzieci, średnie, dekoracje do świątecznego majsterkowania, Baker Ross AX477 bożonarodzeniowe obrazy artystyczne do malowania, kolorowania i prezentowania, 10 sztuk

#ad
Baker Ross #ad - W przypadku niektórych produktów mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Wyprodukowane przez ekspertów: baker ross od ponad 40 lat projektuje i dostarcza najlepsze materiały artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki dla szkół, grup i rodziców.

Zajęcia wigilijne: pakiety do majsterkowania dla dzieci unisex idealnie nadają się do zajęć w Wigilię, do szkoły niedzielnej i do majsterkowania w domu. Opakowanie zawiera: nasze motywy obrazkowe są dostarczane w opakowaniu 10 sztuk z różnymi wzorami: Święty Mikołaj, renifer, piernikowy człowiek, bałwan, pingwin i inne. Wszystkie produkty są zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów. Chwyć pisaki do majsterkowania i maluj między liniami i obserwuj, jak Twoje dzieło ożywa.

Kreatywne majsterkowanie: kreatywne dzieci zakochają się w naszych świątecznych dekoracjach obrazkowych. Rzemiosło bożonarodzeniowe: każdy arkusz filcu ma inny świąteczny design, więc wybierz ulubioną scenę lub osobę i przygotuj się do majsterkowania. Proste rzemiosło, bez kleju, dzięki któremu dzieci w każdym wieku mogą być bezpiecznie zaangażowane, czyste i odpowiednie dla osób w każdym wieku. Wymiary: 21 x 15 cm.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość10.24
Długość0.28
Szerokość10.24
Numer częściAX477
ModelAX477

9. Baker Ross

#ad

5 sztuk, do sezonowego majsterkowania i dekoracji na, kreatywne zestawy i materiały rzemieślnicze, Baker Ross AX460 Pokryty śniegiem jeż Mix & Match dekoracyjny zestaw do majsterkowania dla dzieci

#ad
Baker Ross #ad - Wszystkie nasze produkty podlegają normom CE i ogólnym przepisom dotyczącym bezpieczeństwa produktów i zaleceniami wiekowymi. Idealnie nadają się również do skarpet bożonarodzeniowych. Wykonane z grubej samoprzylepnej gumy piankowej i wszystkie potrzebne ozdoby.

Dzieci pokochają podkreślenie własnych ozdób na drzewie. Rzemiosło na boże narodzenie: mix & match dekoracja bożonarodzeniowa, która doda osobistego akcentu do Twojej świątecznej wystawy. Wyprodukowane przez ekspertów: baker ross od 40 lat dostarcza szkole, grupie młodzieżowej i rodzicom najlepsze artykuły artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki. Zestaw ozdób choinkowych do samodzielnego wykonania: to proste rękodzieło bożonarodzeniowe będzie wspaniałą aktywnością przed wielką uroczystością.

Nuta własnoręczna: kreatywne dzieci pokochają tworzenie własnych ozdób. W każdym opakowaniu: ten zestaw zawiera wszystko, z szablonami, czego dzieci potrzebują na 5 jeży z gumy piankowej, instrukcją obsługi i wstępnie wyciętymi samoprzylepnymi elementami. Yczymy wiele radości podczas majsterkowania w domu, w szkole niedzielnej, w klasie lub nawet z przyjaciółmi. Ta forma z gumy piankowej ma 13 cm wielkości.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość1.97
Długość8.27
Szerokość5.91
Numer częściAX460
ModelAX460

10. Baker Ross

#ad

Dekoracje, zestaw do dekoracji i prezentowania dla dzieci, filcowe obrazy do samodzielnego wykonania, Baker Ross FC262 Arctic Pals Obrazy do kolorowania, 12 sztuk

#ad
Baker Ross #ad - Rozmiar arkusza: 21 cm x 15 cm. Karton z czarnymi aksamitnymi obwódkami. W przypadku niektórych produktów mogą obowiązywać ograniczenia wiekowe. Sztuka i hobby dla dzieci: chwyć swoje przybory do majsterkowania i udekoruj je pisakami lub ołówkami sprzedawanymi oddzielnie, malując między nadrukowanymi liniami aksamitu, a następnie zaprezentuj je innym.

Zakres dostawy: każde opakowanie zawiera 10 wzorów. Rękodzieło dla dzieci: jeśli szukasz projektu rzemieślniczego dla wszystkich grup wiekowych i umiejętności, to go znalazłeś. Te półfabrykaty do majsterkowania są tak łatwe do wykonania, a mimo to wyniki zapierają dech w piersiach. Wyprodukowane przez ekspertów: baker ross od ponad 40 lat projektuje i dostarcza najlepsze materiały artystyczne i rzemieślnicze oraz zabawki dla szkół, grup i rodziców.

Kreatywne zajęcia dla dzieci: nasze zestawy do majsterkowania dla dzieci są idealne do projektów artystycznych i rzemieślniczych, prezentów dla dzieci lub po prostu do nieskomplikowanego majsterkowania. Wszystkie produkty są zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów.
MarkaBaker Ross #ad
ProducentBaker Ross #ad
Wysokość0.31
Długość10.43
Szerokość6.89
Numer częściFC262
ModelFC262