Top 10 15l Kochtopf Induktion – Rondle

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Amazon Basics

#ad

AmazonCommercial Garnek do zupy ze stali nierdzewnej z powłoką aluminiową i pokrywką, 11,4 l, srebrny

#ad
Amazon Basics #ad - Można używać w piekarniku do 260°c; nadaje się do wszystkich rodzajów płyt grzewczych, łącznie z kuchenkami indukcyjnymi. Wymiary: 40 x 28 x 23 cm.

Zaprojektowany do użytku prywatnego i komercyjnego. Wzmocnione uchwyty boczne ze stali nierdzewnej zapewniają łatwe podnoszenie i pewny chwyt. Zalecane pranie ręczne. Garnek do zupy o pojemności 11, dań jednogarnkowych, zup, 4 l z pokrywką jest idealny do przygotowywania bulionu, chilli i wielu innych. Płaska pokrywa ze stali nierdzewnej zatrzymuje ciepło i wilgoć. Wyprodukowano z wytrzymałej stali nierdzewnej 0, 71 mm 18/8 przeznaczonej do kontaktu z żywnością, z aluminiowym dnem dla szybkiego, równomiernego rozprowadzania ciepła.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość8.27
Długość15.75
Waga6.6
Szerokość10.83
Numer częściSPS1908120
ModelSPS1908120

2. RÖSLE

#ad

Nadaje się do mycia w zmywarce, nadaje się do płyt indukcyjnych, skala wewnętrzna, 8 litrów, 33 x 25,5 x 28 cm, wysokiej jakości garnek ze stali nierdzewnej do gotowania dużych ilości, stal nierdzewna 18/10, RÖSLE Elegance garnek na warzywa/imprezę

#ad
RÖSLE #ad - RÖsle elegancki garnek na warzywa/imprezę: wysokiej jakości garnek ze stali nierdzewnej o pojemności 8 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca do gotowania i przygotowywania dużych ilości zup i dań jednogarnkowych lub ostrego chili con carne – również do warzyw lub do zagotowania dżemów.

Dno typu sandwich z aluminiowym rdzeniem rozprowadza ciepło szybko i równomiernie – i utrzymuje je przez długi czas. Z ergonomicznymi uchwytami ze stali nierdzewnej zapewniającymi wygodną obsługę – praktyczna, dookoła krawędź służy do nalewania bez kapania – dzięki wewnętrznej skalowaniu można dokładnie zmierzyć ilość płynu bezpośrednio w garnku. Dzięki wysokiej jakości materiałom garnek nadaje się do mycia w zmywarce – nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: ceramicznych, elektrycznych, gazowych, indukcyjnych i tak samo do piekarnika.

Długość 33 cm – szerokość 25, gładkie, 5 cm – wysokość 28 cm – wysokość garnka bez pokrywki 21 cm – pojemność 8 l – średnica 24 cm – odporność na temperaturę 180 °C – stal nierdzewna 18/10 wysoki połysk / matowa, szkło sodalime temperowane, przezroczyste.
MarkaRÖSLE #ad
ProducentRösle #ad
Wysokość11.02
Długość12.99
Waga5.95
Szerokość10.04
Numer części13246
Model13246

3. Kopf

#ad

Również do kuchenek indukcyjnych, Kopf Gigantos garnek ze stali szlachetne z pokrywką

#ad
Kopf #ad - Materiał: z wysokiej jakości, neutralny smakowo, nie odkształca się, nierdzewnej stali nierdzewnej o wysokim połysku 18/10 – nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek również indukcyjnych, nadaje się do mycia w zmywarce, łatwy w pielęgnacji.

Nadaje się do. Właściwości: garnek z praktyczną krawędzią do odcedzania; zamknięte dno typu sandwich; całkowita grubość dna 3, 1 mm; grubość ścianki 0, 5 mm; nadaje się do piekarnika do 240°C; pokrywa z otworami wylotowymi pary. Dania jednogarnkowe, gulasz i wiele innych. Zakres dostawy: duża doniczka "gigantos" 12, 5 l z pokrywką, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Typ: gotowanie dla całej rodziny z garnkiem "gigantos" nadaje się do płyt indukcyjnych w zestawie pokrywa z otworami na wyloty pary / wymiary: średnica 28 cm; wysokość 21 cm; pojemność 12, 5 litra. Zastosowanie: szczególnie do gotowania dużych ilości, zupy, takich jak np.
MarkaKopf #ad
ProducentKopf #ad
Wysokość8.27
Długość11.02
Waga4.72
Szerokość11.02
Numer części124740
Model124740

4. BEYOND

#ad

Nadaje się również do, Beyond garnek do makaronu 24 cm, garnek do makaronu do kuchenek indukcyjnych i wszystkich rodzajów kuchenek, ze stali nierdzewnej, ze szklaną pokrywką i wyjmowanym sitkiem

#ad
BEYOND #ad - Szklana pokrywka z zaworem parowym: garnek jest dostarczany ze szklaną pokrywką, która umożliwia śledzenie procesu gotowania bez zdejmowania pokrywy. Duży garnek do makaronu o pojemności 6, 7 litra: garnek do makaronu Beyond jest wystarczająco duży dla rodziny lub gości.

Jest to wszechstronny zestaw garnków, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. 6, dno indukcyjne: Ø ok. Trwały garnek do gotowania ze stali nierdzewnej: garnek do spaghetti Beyond jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. 15 cm, ze szklaną pokrywką i obrotową wkładką sitkową, ok. 21, 7 l, pojemność 6, 7 l, materiał: stal nierdzewna, polerowana na wysoki połysk.24 cm, wysokość: ok. Jednocześnie nie jest zbyt nieporęczny i można go łatwo używać na kuchence lub płycie indukcyjnej.

Wszechstronne zastosowanie do różnych potraw: garnek do makaronu beyond nadaje się nie tylko do gotowania makaronu i zup, ale również do gotowania na parze warzyw i przygotowywania potraw jednogarnkowych. Idealnie nadaje się do gotowania makaronu, zup i innych potraw i będzie sprawiać radość przez wiele lat. Pokrywa jest ponadto wyposażona w zawór parowy, który zapewnia lepszą kontrolę procesu gotowania. Zakres dostawy: 1 x garnek indukcyjny, 5 cm, Ø ok.
MarkaBEYOND #ad
ProducentWarimex GmbH #ad
Wysokość8.15
Długość12.01
Waga6
Szerokość11.02
Numer części12679
Model12679

5. Kopf

#ad

Stal szlachetna, 9 l, również do kuchenek indukcyjnych, Kopf Gigantos garnek ze stali szlachetne z pokrywką

#ad
Kopf #ad - Zakres dostawy: garnek kopf gigantos z pokrywką, instrukcja obsługi może nie być dostępna. Materiał: z wysokiej jakości, nierdzewnej stali nierdzewnej o wysokim połysku 18/8 – nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek również indukcyjnych, nadaje się do mycia w zmywarce, nie odkształca się, neutralny smakowo, łatwy w pielęgnacji.

Właściwości: garnek z praktyczną krawędzią odcedzającą, zamkniętym dnem typu sandwich, całkowita grubość dna 3, 1 mm, 6 mm, grubość ścianki 0, nadaje się do piekarnika do 240°C; pokrywa z zaworem wylotowym pary.

Typ: garnek o dużej pojemności nadaje się do płyt indukcyjnych z pokrywką ze stali nierdzewnej – gotowanie dla całej rodziny; wymiary: średnica 24 cm, wysokość 20 cm, pojemność 9 litrów. Zastosowanie: szczególnie do gotowania dużych ilości, takich jak np. Dania jednogarnkowe, zupy, gulasz i wiele innych. Nadaje się do.
MarkaKopf #ad
ProducentKOPF #ad
Wysokość7.87
Długość9.45
Waga3.97
Szerokość9.45
Numer częściGigantos
ModelGigantos

6. Royalty Line

#ad

Garnek do gotowania ze szklaną pokrywką, 28 cm, czarny, powłoka nieprzywierająca, 10,5 l, nadaje się do płyt indukcyjnych, Royalty Line

#ad
Royalty Line #ad - Wyczyść baterię kuchenną łagodnym środkiem czyszczącym i ciepłą wodą. Właściwości: wysokiej jakości powłoka nieprzywierająca, marmur; trwała i lekka osłona; antybakteryjna; nadaje się do mycia w zmywarce;. Alternatywnie można myć swój zestaw naczyń w zmywarce do naczyń.

Następnie należy użyć uniwersalnego przyrządu z odrobiną oleju roślinnego i wytrzeć nadmiar. Pranie ręczne ciepłą wodą z mydłem jest z reguły wystarczające do czyszczenia przyborów kuchennych. Nie należy próbować schłodzić z nalewania zimnej wody do garnka ciepła. Jeśli pojawią się wysuszone plamy z żywności, aby zapewnić maksymalną wydajność przy niewielkim wysiłku. Unikaj używania gąbki na tapicerce drzwi twardych i ostrych przyborów kuchennych z metalu, takich jak widelce i noże. Po wyschnięciu baterii kuchennej wytrzyj miękką szmatką.

Regularna pielęgnacja może utrzymać wydajność powłoki nieprzywierającej z akumulatora do kuchni. Po zakończeniu przygotowania nie należy pozostawiać płyty grzewczej pustej na palniku lub w piekarniku w cieple. Silikonowe uchwyty należy umieścić z dala od bezpośredniego ciepła. Zalecamy pranie ręczne dla dłuższej żywotności produktu. Nasz akumulator do kuchni został zaprojektowany tak, odśwież urządzenie na powierzchnię odporną na wysokie temperatury.
MarkaRoyalty Line #ad
ProducentRoyalty Line #ad
Wysokość7.87
Długość11.02
Szerokość11.02
Numer częściRL-ADM
ModelRL-ADM

7. Haushalt International

#ad

Haushalt International Uniwersalny garnek ze szklaną pokrywką średnica 15 l i 28 cm – duży garnek ze stali nierdzewnej o pojemności 15 l, gazowych, elektrycznych,, do kuchenek indukcyjnych

#ad
Haushalt International #ad - Precyzyjne wykonanie sprawia, że można długo cieszyć się garnkiem. Dlatego idealnie nadaje się np. To naprawdę dobrze wygląda! atwy do czyszczenia: po użyciu garnek można umyć ręcznie lub w zmywarce.

Aby uniknąć zarysowań, należy koniecznie osuszyć garnek miękką ką. Wysokiej jakości materiał: trwała stal nierdzewna to materiał tej donicy oraz uchwyty. Elegancki wygląd: częściowo matowa powierzchnia zapewnia stylowy wygląd. Jako garnek na zupę. Pokrywa wykonana jest ze szkła. Do wszystkich płyt kuchennych: garnek nadaje się do płyt indukcyjnych i działa równie niezawodnie na kuchenkach gazowych, elektrycznych lub ceramicznych.

Jako kontrast część doniczki jest polerowana na wysoki połysk. Duży garnek: ten uniwersalny garnek do gotowania z pokrywką ma pojemność 15 litrów. Rednica wynosi 28 cm, dzięki czemu garnek ze stali nierdzewnej pasuje do każdej płyty.
MarkaHaushalt International #ad
ProducentHI #ad
Wysokość9.84
Długość11.02
Waga6.02
Szerokość11.02
Numer części22057
Model22057

8. Buckingham

#ad

Buckingham-indukcyjny garnek ze szklaną pokrywką 24 cm 6 L

#ad
Buckingham #ad - Pokrywa wykonana z hartowanego szkła. Aluminiowa i dno inductionplus stali nierdzewnej do równomierny rozkład ciepła. Rednica wewnętrzna: 24 cm, średnica zewnętrzna: 26 cm. Zawartość: 6 L.
MarkaBuckingham #ad
ProducentB&i International #ad
Wysokość5.71
Długość9.84
Waga3.31
Szerokość9.84
Numer części15148
Model15148

9. Unbekannt

#ad

BRIKSUN garnek do gotowania z odlewu aluminiowego z powłoką zapobiegającą przywieraniu Ø 28 cm, 10 litrów

#ad
Unbekannt #ad - Garnki żeliwne. Waga: 1800 g. Grubość dna: 5, wysokość - 20 cm, grubość ścianki: 2, 5 mm. Pojemność 10 litrów ze szklaną pokrywką materiał: odlew aluminiowy z powłoką zapobiegającą przywieraniu.

Kazany z odlewu aluminiowego to bardzo praktyczne naczynia do gotowania. Ponadto kazan z odlewu aluminiowego przekonuje swoim idealnym przewodzeniem ciepła aż do krawędzi i dobrą akumulacją ciepła – dzięki temu potrawy gotują się szybko i równomiernie. Rednica 28 cm, 5 mm. Atwa w pielęgnacji, płyta gazowa, nadaje się do kuchenek indukcyjnych, ceramiczna, nadaje się do mycia w zmywarce. Dzięki niewielkiej masie właściwej aluminium garnki z odlewu aluminiowego są stosunkowo poręczne i znacznie lżejsze niż np. Kolor: czarny.
MarkaUnbekannt #ad
ProducentBRIKSUN #ad
Waga3.97
Numer części.
Model.

10. Beka

#ad

Beka Polo garnek do gotowania ze stali nierdzewnej 24 cm z pokrywką

#ad
Beka #ad - 3-warstwowe, energooszczędne dno kapsułkowe. Można myć w zmywarce. Nadaje się do płyt indukcyjnych.
MarkaBeka #ad
ProducentBeka #ad
Wysokość13.98
Długość9.84
Waga3.42
Szerokość7.28
Numer części12031244
Model12031244